Rezultate te kerkimit per termin: +Priten

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.578Z

Moti/ Ulen temperaturat, të martën reshje

Ditët e para e muajit gusht priten, që të fillojnë me reshje. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur meteorologia, Lajda Porja, e shërbimit sinoptik Metoalb. Më konkretisht ditën e martë pritet që të ketë reshje në të gjithë territorin e vëndit. Dhe si pasojë do të ketë edhe ul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.598Z

 Bushati, trajneri emergjent në Shqipëri-MilanPresidenti Duka, pas refuzimit të kroatit Branko Ivankoviç, ende nuk ka zbardhur emrin e teknikut të ri të përfaqësueses A.

Artan Bushati, trajneri i Kombëtares U-21 të futbollit, mund të jetë tekniku i “seleksionit” kuqezi, që do të përballet në miqësoren e bujshme me Milanin, më 12 maj 2009 (ora 19:00) në “Qemal Stafa”. Presidenti Duka, pas refuzimit të kroatit Branko Ivankoviç, ende nuk ka zba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.442Z

Gjenocidi ndaj cameve, Muhedini dosje ne DASH

PDU ka thirrur ne Tirane perfaqesuesit e nje prej firmave me prestigjioze ligjore britanike me qellim njohjen e çeshtjes çame dhe krjimin e dosjes se domosdoshme për ndjekje ligjore të kësaj çështjeje në gjykatat ndërkombëtare. Sipas nje njoftimi per shtyp te k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.744Z

Chievo Verona ndjek Elis Bakajn

(ALBANIA SPORT) – Elis Bakaj mund të bashkohet me Erjon Bogdanin te Chievo Verona në Serie A. Lajmi është dhënë nga faqja italiane e specializuar në merkato, Tuttomercatoweb.com. Sipas saj, Chievo Verona është duke ndjekur mesfushorin 22-vjeçar të Dinamos, njëherësh edhe golashënue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.520Z

Zgjidhet kreu i Akredititimit

Agjencia Publike e Akreditimit te Arsimit te Larte, e cila mat cilesine e universiteteve private ne vend dhe jep "ok-in" edhe per programet e reja, Masterat dhe doktoraturen eshte riformatuar. Me urdher te Ministrit te Arsimit Fatos Beja jane emeruar tashme anetaret e rinj te tij. Ne perberje te tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.581Z

Josif Kuzhe beson tek të rinjtë e kombëtares shqiptare

Tiranë - Josif Kuzhe mendon të aktivizojë lojtarët e rinj në përballjen miqësore mes përfaqësueses sonë dhe Gjeorgjisë. Trajneri kroat do ta drejtojë sonte Shqipërinë për të dytën herë në “Qemal Stafa”, pas humbjes dinjitoze 1-2 përballë Portugalisë për eliminatoret e bot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.501Z

Para vizites, Han shton surprizat

Me 4 shkurt pritet te mberrije ne Tirane trajneri i perfaqesues shqiptare Ari Han. Trajneri para se te mberrije do te shpalle listen anti-Malte. Ndeshja qe do te luhet me 11 shkurt, ne La Valeta te Maltes eshte ne interesin e madh te tifozeve shqiptare. Priten edhe disa surpriza te tjera nga ana e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama