Rezultate te kerkimit per termin: +Priten

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.173Z

Kuqezinjte priten si heronj

brbrPas festimit deri ne oret e vona te nates jo vetem nga kombetarja por edhe tifozet shqiptare sot kuqezinjte priten te vine ne atdhe atje ku e presin te tjera festime e ceremoni Kombetarja ndryshe nga sa ishte parashikuar zbret ne Rinas ne oren 14 -30 ne nje ceremoni te posacme nga autoritet shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.949Z

Policia, priten ndryshimet e 10 shefave të komisariateve

30/01/2009  Pritet emërimi i kryerrugorit të ri të Tiranës, lëvizje në Shkodër, Korçë, etj TIRANË- Policia e Shtetit përgatitet të zëvendësojë 10 shefa komisariatesh në Tiranë dhe rrethe. Ndryshimet nisin nga vendi vakant i kryerrugorit të kryeqytetit (aktualisht ndodhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.218Z

Priten tensione/ Gjenden të vdekur tre adoleshentët izraelitë

Tre adoleshentët izraelitë, që humbën në fillim të muajit në West Bank, janë gjetur të vdekur, bëri të ditur ushtria e Izraelit. Sipas BBC, Naftali Frenkel dhe Gilad Shaar, të dy nga 16 vjeç dhe 19- vjeçari Eyal Yifrach, ishin parë së fundmi në një kryqëzim në Hebron, ndërsa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.068Z

Pergjigjet e analizave priten sot

Nese eshte meningjit bakterial apo viral, analizat, te cilat priten te dalin sot nga laboratoret e QSUT-se, do te percaktojne edhe llojin e virusit qe mbartin dy vajzat nga veriu i vendit. Ndersa per 17-vjecaren mjeket infeksioniste, te cilet po kryejne edhe trajtimin, e kane cilesuar si virus bakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.163Z

Gjirokaster priten pyjet

Veç zjarreve, masivet me pisha po demtohen rende edhe nga personat qe presin pemet. Kjo ka ndodhur së fundi në  kurorën e gjelbërt të kodrave të parkut natyror të Viroit.  Një numër i madh pishash me diametër të tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.476Z

Priten pemët, Bashkia: Po zgjerojmë rrugën

Prerjen e 100 pemëve përballë Fakultetit Ekonomik te Rruga e Elbasanit ambientalistët e kanë cilësuar të paligjshme. Ndërkohë, Bashkia e Tiranës, në reagimin e saj sqaron se ndërhyrja po bëhet për të zgjeruar këtë aks rrugor. Sipas ekologjistit Sazan Guri, duhet të ndalet prerja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.141Z

Denoncimi: Vetëm në Shqipëri priten pemë për të bërë lulishte

Nga Artan Lame Çfarë dini për Shijakun? Vë bast që asgjë, veç asaj këngës së vjetër Ke ura Shijakut mblodha ca qershija. Tjetër? Tjetër asgjë, as kujtesë historike, as kujtesë urbane, asgjë. Në fakt, deri para ndonjë viti, kishte mbetur një park në mes të qytetit, në krye t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama