Rezultate te kerkimit per termin: +Pritet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.195Z

S’pritet takim

Hashim Thaçi dhe Ivica Dacic nuk pritet të takohen apo t’i shtrëngojnë duart të martën në New York. Por dy kryeministrat, sipas të gjitha gjasave, do të kenë një përballje të ashpër në Këshillin e Sigurimit të OKB’së kur të diskutojnë rreth situatës në Kosovë. Skenar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.636Z

Pritet verifikimi i argjinaturave

Komitetit Nderministror ka njoftuar se gjate se enjtes pritet te verifikohen disa argjinatura ne zonat e permbytyra per te bere edhe nderhyrjet e nevojshme. Projektet per nderhyrjet ne argjinaturen e fshatit Cas, ne fshatin Re dhe argjinatura ne fshatin Daragjat, pritet vetem te marrin mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.294Z

Cana pritet titullar

Lorik Cana duket se ka fituar besimin e trajnerit Edi Reja dhe me shumë mundësi në ndeshjen e ardhshme ndaj Napolit do të jetë titullar. Një ndeshje më parë kapiteni i përfaqësueses shqiptare luajti si mesfushor, ndërsa tani është rikthyer në rolin e tij të preferuar si mbrojtës. Edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.465Z

Pritet zyrtarizimi i marrëveshjes

Nga Express më 19 shkurt 2011 në ora 13:41 Na ndajnë vetëm edhe pak orë deri atëherë kur pritet nënshkrimi zyrtar i marrëveshjes së koalicionit në mes partisë fituese PDK-së dhe partive tjera që do të jenë pjesë e këtij koalicioni. Nënkryetari i AKR-së, Ibrahim Makolli, ka th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.963Z

Pritet përplasje për “Ujmanin”

Takimi i radhës ndërmjet Kosovës dhe Serbisë që do të zhvillohet në Bruksel më 23 qershor, pritet të jetë më fleksibil për të dyja palët, ndërsa dy kryeministrat, Isa Mustafa dhe Aleksandër Vuçiq pritet të arrijnë marrëveshje konkrete në disa pika. Tema më e nxehtë mendohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.876Z

Greqi, pritet shpallja e zgjedhjeve

Të tjera rreth shkrimit Pranga ish ministrit të mbrojtjes Greqi - Kryeministri grek Lucas Papademos pritet të shkojë sot më vonë gjatë ditës në zyrën e predisentit për t’i kërkuar shpërndarjen e parlamentit dhe shpalljen e zgjedhjeve të përgjithshme. Data e zgjed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.107Z

Mitrovice,pritet hapja e gjykatave

Diten e sotme pritet te fillojne nga puna Gjykatat ne veri te Mitrovices, pas me shume se 7 muaj mbyllje si pasoje e protestave.Zedhenesi per shtyp i misionit te Kombeve te Bashkuara eshte shprehur se gjykata do funksionoje duke u bazuar ne kodin penal te procedures se Unmikut. Nderkaq pritet qe gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama