Rezultate te kerkimit per termin: +Pritet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.714Z

Karamanlis pritet nga Berisha 

Kryeministri grek Kostas Karamanlis mori pjese ne ceremonine pritese ne kryeministri. Te pranishem ishin anetare te kabinetit Berisha si dhe pjesetare te delegacionit grek qe shoqeron shefin e qeverise helene ne vendin tone.Berisha dhe miku i tij, Karamanlis po zhvillojne nje bisede e pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.724Z

Paneta pritet ta takojë Karzain

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Leon Paneta pritet të takohet sot në Kabul me presidentin afgan, Hamid Karzai. Paneta mbërriti dje në Afganistan, për një vizitë dyditore. Kjo vizitë vjen në kohën kur Uashingtoni fillon tërheqjen e trupave nga k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.667Z

Marto pritet te zevendesoje Barken

Sot pritet ndryshimi i rradhes ne kabinetin Berisha. Vetem nje dite pas takimit te krereve te partise Bashkimi per te Drejtat e Njeriut mesohet se kryeministri eshte bindur te shkarkoje ministrin e Punes Kosta Barka. Burime nga partia e drejtuar nga Vangjel Dule thane per TV Koha se zoti Berisha pri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.979Z

Tirana, pritet konfirmimi i trajnerit

Tirana dhe Flamurtari nuk do te vuajne vonesen e fillimit te pergatitjeve, per kompeticionin evropian, pasi ekipet e tyre jane kualifikuar ne turin e dyte kualifikues, ndryshe nga Dinamo dhe Vllaznia. Bardheblute, pas marrjes se "ok"-it, se financuesi i skuadres do te jete Refik Halili kane nisur ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.455Z

Vizat pritet votimi ne PE

Parlamenti Evropian pritet qe te votoje pas pak minutash raportin per liberalizimin e vizave per Shqiperine dhe Bosnjen. Sipas gjasave pritet qe propozimi te marre shumicen e votave por per procesin e heqjes se vizave vendimtare eshte mbledhja e ministrave te 8 nentorit.Nderkohe Parlamen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.458Z

KESH: Pritet dimër i vështirë

Share Ndonëse dimri me temperaturat e ulëta ka trokitur, situata hidrike për muajt ne vijim nuk paraqitet optimiste. Nëse thatësira qe ka karakterizuar këtë vit do te vijoje, atëherë sytë do te jene nga importi, për te garantuar furnizimin me energji te popullatës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.930Z

Basha pritet të mbyllë çadrën

Në orën 19:00 kreu i PD, Lulzim Basha pritet të mbajë fjalimin e fundit në çadrën e ngritur në bulevardin Dëshmorët e Kombit Çadra pritet të mbyllet pas tre muajsh, që kur u ngrit në 18 shkurt, me kauzën për zgjedhje të lira dhe të ndershme. Ky vendim, vjen pas arritjes së marrëv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama