Rezultate te kerkimit per termin: +Pritet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.107Z

Mitrovice,pritet hapja e gjykatave

Diten e sotme pritet te fillojne nga puna Gjykatat ne veri te Mitrovices, pas me shume se 7 muaj mbyllje si pasoje e protestave.Zedhenesi per shtyp i misionit te Kombeve te Bashkuara eshte shprehur se gjykata do funksionoje duke u bazuar ne kodin penal te procedures se Unmikut. Nderkaq pritet qe gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.878Z

Marchetti pritet te rinovoje te Lazio

0 brbr SSSAbrASS brbrFederico Marchetti pritet te zgjase kontraten me Lazio Mediat italiane shkruajne se ai do te firmose nje marreveshje te re deri ne 2018brbr brbrOferta per te eshte 2 vjet me opsion edhe per 1 vit tjeter Kontrata aktuale e tij eshte e vlefshme deri ne fund te sezonit te ardhshem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.104Z

Pritet takimi Obama –Karamanli

Athinë- Qeveria e Kosta Karamanlis është optimiste për një takim të mundshëm ndërmjet Karamanlis dhe presidentit të SHBA, Barak Obama. Takimi pritet të bëhet ditën e shtunë, ku një ndërmjetës kryesor për këtë ka qenë njëkohësisht kryetari i opozitës Jorgos Papandreu, i cili ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.526Z

Pritet perurimi i Rreshen-Kalimash

Tre kryeministra, Sali Berisha i Shqiperise, Hashim Thaci i Kosoves dhe Rexhep Taip Erdogan i Turqise inaugurojne sot venien ne funksionim te autostrades Milot-Morine. Autoritetet e kane konceptuar diten e sotme, nje dite feste dhe me qindra automjete kane udhetuar nga qytete te ndryshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.714Z

Karamanlis pritet nga Berisha 

Kryeministri grek Kostas Karamanlis mori pjese ne ceremonine pritese ne kryeministri. Te pranishem ishin anetare te kabinetit Berisha si dhe pjesetare te delegacionit grek qe shoqeron shefin e qeverise helene ne vendin tone.Berisha dhe miku i tij, Karamanlis po zhvillojne nje bisede e pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.724Z

Paneta pritet ta takojë Karzain

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Leon Paneta pritet të takohet sot në Kabul me presidentin afgan, Hamid Karzai. Paneta mbërriti dje në Afganistan, për një vizitë dyditore. Kjo vizitë vjen në kohën kur Uashingtoni fillon tërheqjen e trupave nga k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.667Z

Marto pritet te zevendesoje Barken

Sot pritet ndryshimi i rradhes ne kabinetin Berisha. Vetem nje dite pas takimit te krereve te partise Bashkimi per te Drejtat e Njeriut mesohet se kryeministri eshte bindur te shkarkoje ministrin e Punes Kosta Barka. Burime nga partia e drejtuar nga Vangjel Dule thane per TV Koha se zoti Berisha pri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama