Rezultate te kerkimit per termin: +Procesi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.446Z

Legalizimet, Rama: Procesi, falas për shtëpitë. Hipotekë e kufizuar nëse s’paguan dot tokën

TIRANE – Qeveria miratoi sot ndryshimet në ligjin e legalizimeve. Në një takim me qytetarët në zonën e Paskuqanit në Tiranë, kryeministri Rama theksoi se ky vendim i qeverisë, që pritet të miratohet në Kuvend, do të hapë një epokë të re për mbi 200 mijë familje që presin pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.370Z

Berisha: Procesi i numërimit pa probleme, pranoj çdo rezultat që del nga KQZNga TemaMbrëmë vonë kryeministri, Sali Berisha, u shfaq për herë të parë për publikun, pasi gjithë ditën nuk kishte pasur asnjë komunikim. Pa entuziazëm dhe i lodhur, kryemin

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Berisha: Procesi i numërimit pa probleme, pranoj çdo rezultat që del nga KQZNga TemaMbrëmë vonë kryeministri, Sali Berisha, u shfaq për herë të parë për publikun, pasi gjithë ditën nuk kishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.143Z

Zyrtari i DASH, Moore takon Ramën: Të garantohet procesi zgjedhor në Shqipëri

TIRANË- Jonathan Moore, Drejtori për Europën Qëndrore dhe jugore në Departamentin e Shtetit ka nisur që sot në mëngjes takimet në Tiranë. Që në orën 08:30 zyrtari i lartë amerikan ka nisur në selinë rozë një takim me kreun e PS-së Edi Rama, ndërsa më pas do takohet me kreun e L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.634Z

AMA, procesi i dixhitalizimit, i vonuar, Bushati: Duhet angazhim për të ecur përpara

TIRANE – Bllokimi që i është bërë AMA-s në kompetencat dhe procedurat e saj ka bërë që procesi i kalimit në rrjetet numerike të jetë i vonuar. Për këtë kryetarja e AMA-s, Endira Bushati ka thirrur në një tryez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.077Z

“Procesi shumë i rëndësishëm për qytetarët e Tiranës, i jep fund deprivimit të padrejtë nga titulli i pronësisë”

23-09-2011 / Gazeta 55 Bashkia e Tiranës nënshkruan me Ministrinë e Drejtësisë dhe Ministrinë e Punëve Publike dhe Transportit memorandumin për hipotekimin e apartamenteve në Tiranë“Vetë qyteti është privuar nga një sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.851Z

Klosi: Ftojmë socialistët, të votojnë nesër për të zgjedhur liderin e PS-së, procesi transparent

Tiranë, 25 shtator NOA Një ditë para zhvillimit të zgjedhjeve për kreun e Partisë Socialiste, Sekretari i Organizimit, Blendi Klosi ka dalë në një deklaratë për shtyp me anë të së cilës i bënë thirrje socialistëve të shkojnë në votime për të zgjedhur liderin që do të udhëh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.747Z

“Procesi i numërimit të votave të kontestuara pritet të përfundojë brenda një kohe të shkurtër”

20-06-2011 / Gazeta 55 Flet përfaqësuesi ligjor i Partisë Demokratike pranë KQZ-së, Njazi KosovrastiHapja e 1793 kutive të votimit për të vlerësuar të gjitha fletët e kontestuara të hedhura në kutitë e gabuara për Bashk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama