Rezultate te kerkimit per termin: +Procesi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.546Z

Olldashi: Procesi i deformuar (?!)

23-07-2013 / Gazeta 55 “Shumë anëtarë nuk votuan se nuk kishin emrat në listat”Në një deklaratë për mediat pas humbjes në zgjedhjet për kryetarin e ri të Partisë Demokratike, Sokol Olldashi deklaroi se këto zgjedhje u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.426Z

Procesi Guinness ne gjykate

Ky është procesi gjyqësor që ka shënuar rekordin më të madh në drejtësinë shqiptare të kohezgjatjes së një procesi penal, i cili ka nën gjykim ish-komandantin e Gardës së Republikës Xhahit Xhaferrin dhe ish-she

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.026Z

Kartat, Nishani: Procesi vijon normalisht

Ministri i Brendshem Bujar Nishani, duke iu pergjigjur akuzave te opozites per ceshtjen e pasaportave te reja, ka deklaruar se procesi eshte duke u zhvilluar normalisht. “Procesi vazhdon ne menyre normale ne bashkine e Tiranes, ne ate te Durresit, Lezhes, Lushnjes e ne ate te Kamzes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.951Z

Lakrori: Procesi të shkojë normalisht

 Kandidati për kryetar i Partisë Socialiste Maqo Lakrori ka hedhur votën e tij në procesin për zgjedhjet e përgjithshme që zhvillohet sot në mbarë vendin. Lakrori, kandidat në këtë proces ka votuar në njësinë numër 9 në kryeqytet. Lakrori u shpreh për mediat se ai pret që pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.899Z

Daka: Procesi është devijuar

Nga Express më 19 dhjetor 2010 në ora 13:24 Në momentin kur procesi zgjedhor ditën e zgjedhjeve ka kaluar në përgjegjësi të komisionarëve dhe subjekteve politike, ai ka devijuar, tha në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.988Z

Procesi vijon normalisht ne Sarande

Ka nisur normalisht procesi i votimit Sarande. Sipas korrespondentit te Shekullit Ermir Hoxha po vijon procesi ne te gjitha qendrat e votimit ne komuna dhe bashki nderkohe qe eshte vene re pjesemarrje e larte e votueseve madje ne disa qendra qytetaret po presin ne radhe per te votuar.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.642Z

Bushat, nis procesi i numërimit

Ka rinisur procesi i numërimit të votave në Bushat. Kamerat e KQZ-së vërtetojnë se komisionerët po numërmojnë normalisht votat. Procesi i numërmit të votave në Bushat u pezullua, pasi komisionerët e PD-se e PS-së nuk bien dakord për prezencën e komisionerëve të partive të vogla.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama