Rezultate te kerkimit per termin: +Profesori

Total: 4873
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.778Z

FOTOT/ Profesori gjerman: Pas 150 vitesh rikthehem në jetë

A ekziston përjetësia? Një profesor gjerman, Klaus Sames, thotë se kjo është vetëm çështje kohe. Profesori ka vendosur që pas vdekjes së tij, trupin tia ngrijnë në temperaturën minus 196 gradë Celsius. Në këtë mënyrë, ai do rikthehet në jetë në të ardhmen. Gerontologu thot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.736Z

Sërish dhunë ndaj pedagogëve, rrihet barbarisht profesori në Gjirokastër

Share Vetëm një ditë pas dhunimit të një pedagogu të Gjuhëve të Huaja në Tiranë, ka ndodhur një tjetër ngjarje e rëndë në Gjirokastër. Pedagogu Ilir Gjini është rrahur barbarisht nga një person që nuk është identifikuar ende. Mësohet se Gjini është q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.515Z

Vdes profesori Fadil Govori

Ka ndërruar jetë Profesori dhe Dekani i Fakultetit të Biznesit, Fadil Govori. Varrimi i tij bëhet të premten në ora 13:00 në Ferizaj. Lajmin për ndarjen nga jeta të profesor Govorit e kanë dhenë rektorati i Universitetit "Haxhi Zeka" në Pejë. Ky është njoftimi dhe telegrami

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.371Z

VIDEO/ Profesori nis të shohë femra seksi, në klasë, por

Ky është momenti i sikletshëm kur një profesor nis të shohë fotot e disa femrave seksi në kompjuterin e tij, por ka harruar të fikë projektorin. Një prej studentëve ka filmuar gjithë skenën teksa askush nuk ia ka prishur terezinë profesorit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.782Z

A ekziston Zoti? Profesori në një debat kryevepër me nxënësin Albert Einstein

Një profesor ateist i Filozofisë po i fliste klasës së tij, në lidhje me problemin që shkenca ka me Zotin. Ai i kërkoi një prej nxënësve të rinj kristianë që të ngrihej dhe Profesori: Ti je i krishterë, apo jo, bir? Nxënësi: Po, zotëri. Profesori: Pra ti beson tek Zoti? Nxën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.135Z

Nuk pranoi ryshfet, plagoset profesori i Gjuhëve të Huaja

Fakulteti i Gjuhëve të Huaja I theu krahun Nonda Varfit, arrestohet ish-studenti i tij, Algert Kalica Profesori i njohur i Fakultetit të Gjuhëve të Huaja, Nonda Varfi, është plagosur mbrëmë në një lokal në Rrugën e Elbasanit pranë Fakultetit të Histori dhe Filologjisë, ndërsa polic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.259Z

Profesori i dalldisur shëtit me shufra bërthamore në çantë

Pragë, 19 gusht - Ish drejtori i centralit bërthamor Temelin në Republikën e çekisë, Frantishek Hezouçki, ka mbajtur disa ditë në çantë pjesë të shufrave me karburant bërthamor.Sasia e karburantit bërthamor ka qenë tepër e vogël për t’u regjistruar në hyrje të centralit, p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama