Rezultate te kerkimit per termin: +Projekt

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.428Z

Kampusi universitar, ende pezull. Studentët vuajnë mungesën e auditorëve

Konflikti Ndrtimi i kampusit t Universitetit t Tirans ka mbetur ende pezull. Kjo sht deklarata m e fundit e prfaqsuesve t ktij universiteti, t cilt thon se Ministria e Arsimit dhe Shkencs nuk ka marr ende pr shqyrtim projektin e paraqitur nga Universiteti i Tirans, ndrkoh q ai duhet t shqyrtohej sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.910Z

Spanja jep 210 mijë euro për të dënuarit, kush përfiton

Ambasadori i Spanjës nënshkroi dje me ministrin e Drejtësisë një projekt që mbante fondin 210 mijë euro. Gjithçka do të kalojë për të dënuarit që do të përfitojnë falë këtij projekti. Ky projekt përmbledh tre objektiva, realizimi i të cilave mund të transformojë sistemin e vua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.195Z

Tabaku: Edi Rama shfaqet si Robert Çamçakëzi në kantieret e PD

Partia Demokratike ka reaguar pas inspektimit të kryeministrit Edi Rama të punimeve tek Rruga e Elbasanit. Deputetja demokrate, Jorida Tabaku, në një dalje publike ka thënë se Kryeministri nuk ka asnjë projekt konkret, asnjë ofertë, por inspekton punët e nisura nga qeveria e mëparshme. Kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.189Z

Tabaku: Rama, si Robert Camcakëzi në kantieret e PD

TIRANE-Deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku u shpreh sot se kryeministri Edi Rama nuk ka asnjë projekt konkret por vijon dhe inspekton punët e nisura nga qeveria e mëparshme. “Edi Rama shfaqet si Robert Camcakëzi në kantieret e Partisë Demokratike Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.137Z

Meta: Rinia, promotori kryesor i ndryshimit

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta mori pjesë në aktivitetin Model European Union Albania 2014 që u zhvillua në sallën e seancës plenare në kuadër të Javës Europiane në Shqipëri. Në këtë aktivitet ishin të pranishëm disa ambasadorë të akredituar në vendin tonë si edhe 150 rinj e të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.472Z

Në Rumani delfinët dhe njerëzitdo të kenë të njëjtat të drejta?

RUMANI - Një politikan 39-vjeçar në Rumani prezantoi në Parlament një projekt-ligj, ku kërkohen që delfinët të kenë të njëjtat të drejta si dhe njerëzit. Projekt-ligji do të debatohet në Parlament javët e ardhshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.250Z

Unaza e Madhe, Basha kërkesë për hapjen e tenderit

Përveç vendimeve të parashikuara në rendin e ditës për mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak, kryetari i Bashkisë do të kërkojë votën edhe për një projekt urgjent. Ai theksoi se do t’i kërkojë Këshillit të aprovojë hapjen e tenderit për projektin teknik për segmentin e Una

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama