Rezultate te kerkimit per termin: +Prokuoris

Total: 18
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.269Z

Shkodër, arrestohen 2 persona, i vunë gjobë 500 mijë lekë policit të bashkisë

Dy persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës pasi akuzohen se i kanë vënë 500 mijë lekë gjobë një polici bashkiak. Burime nga policia bëjnë me dije se janë arrestuar shtetasit Kristian Suti 22 vjeç dhe Gjergji Pëllumbi t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.468Z

Elbasan, arrestohen tre persona për vjedhje

Tre persona janë vënë në prangat e policisë së Elbasanit me akuzën e vjedhjes së banesave në këtë qark.   Edmond Hoxha 25- vjeç dhe Astrit Demarku 35- vjeç, nga Peqini u ndaluan nga forcat e rendit pasi dyshohen se kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.724Z

Sekuestrohen rreth 300 kg drogë në portin e Durrësit

Policia e Durrësit ka bërë të mundur sekuestrimin e rreth 300 kg lëndë narkotike e llojit kanabis sativa. Burime nga policia bëjnë me dije se droga është kapur e fshehur në një kamion me targa AA 342 BU në portin e Durrësit nd&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.454Z

Durrës,pranga petegogut dhe një 20-vjeçari për mashtrim kompjuterik

Policia e Durrësit ka arrestuar sot dy persona të cilët akuzohen për mashtrim me kartat e kreditit. Burime nga policia bëjnë me dije se është arrestuar petegogun nga Shkodra me inicialet E.P, 29 vjeç dhe 20-vjeçarin Kristjan Pjetri pasi dyshoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.218Z

Ikonat e vjedhura, dy koleksionistët në gjykatë për vjedhjen e veprave

TIRANË - Prokuroria e Tiranës mbyll hetimet dhe dërgon për gjykim, dy koleksionistët e veprave të artit, Gjergj Thimio dhe Arben Spahiu, me akuzën e vjedhjes. Lajmi konfirmohet nga Prokuroria e Përgjithshme, sipas të cilës çështja &e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.276Z

Babai i Nazime Vishes flet per Abc news

Klasifikimi i veprës penale për Nazime Vishën, si vrasje me paramendim, ka tronditur familjen e saj, në fshatin Mal Vilëz. 19-vjeçarja ndodhet prej 6 muajsh në paraburgim, e akuzuar për vrasjen 54-vjeçarit Fiqiri Muça, në Krrabë. Naz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.314Z

Policia e Shtetit sekuestron asete me vlere 1 milion euro

Kosta Gjini, kishte shlyer 4.5 vitet e burgimit për trafik droge. Kishte ndryshuar edhe emrin, në Migert Tafa, me shpresën se do hidhte gjithçka pas. Dhe ia ka dalë për gati 2 vjet që ndodhej në liri, deri mesditën e të mërkurës, kur sk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama