Rezultate te kerkimit per termin: +Prokuror

Total: 8554
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.742Z

Shtylla komandohet prokuror në Elbasan

Kryeprokurorja Ina Rama ka komanduar Zamir Shtyllën, si prokuror të Elbasanit. Ish-kreu i hetimeve në Prokurorinë e Përgjithshme dhe ish-prokuror i çështjes së Gërdecit, Shtylla dha dorëheqjen pak ditë më parë. Kërkesën me shkrim për dorëheqjen nga posti i drejtuesit të sekto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.364Z

Drejtuesi i Task-Forcës, prokuror në Apel

DEKRETI/ Në total Presidenti emëroi dhe transferoi 7 prokurorë në vend TIRANË- Presidenti i Republikës, Bamir Topi, me kërkesë të kryeprokurores Ina Rama ka transferuar drejtuesin e task-forcës pranë prokurorisë së kryeqytetit, prokurorin Altin Dumani, në Prokurorinë e Apelit, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.068Z

Topi emëron 10 prokurorë

Vendimi vjen pas kërkesës së Prokurorisë të Përgjithshme, në bazë të ligjit Për organizimin dhe funksionimin e prokurorisë". Sipas njoftimit zyrtar nga Presidenca, Kreu i shtetit dekretoi emërimin e:  1. Erion Imeraj, oficer i policisë gjyqësore në Prokurorinë e Përgjithshme, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.789Z

Presidentja Jahjaga dekreton 3 prokurorë

PRISHTINE- Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, dekretoi sot tre prokurorë. Sipas zyrës së shtypit të presidencës kosovare, Bajram Hamitaga e Murtez Jahaj, prokurorë të emëruar në qarkun e Prizrenit dhe Afrim Shefkiu, proku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.896Z

Prokuror evropian per trafikun e organeve

Një prokuror i njohur evropian do të drejtojë ekipin e prokurorëve që do të hetojë mbi trafikun e organeve që dyshohet se është kryer gjatë luftës në Kosovë. Lajmin e bëjnë të ditur mediat kosovare, t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.974Z

Topi shkarkon një prokuror të Beratit

Një prokuror është shkaktuar sot nga detyra për shkelje gjatë kryerjes së detyrës. Vendimi është marrë nga presidenti i Republikës, Bamir Topi, me propozim të prokurores së Përgjithshme, Ina Rama. Bëhet fjalë për prokurorin Dritan Gripshi, i cili shërbente në zyrën e hetimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.556Z

Topi dekreton Xholin prokuror në Apelin e Tiranës

Presidenti Bamir Topi dekretoi dje z. Genti Xholi me detyr prokuror n Prokurorin e Rrethit Gjyqsor Tiran dhe q pas firms s djeshme t kreut t shtetit, ai emrohet prokuror n Prokurorin e Apelit Tiran. Po dje, Presidenti Bamir Topi firmosi pr z. Besnik Cani, me detyr prokuror n Prok

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama