Rezultate te kerkimit per termin: +Prokurorin

Total: 6806
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.851Z

Dritan Dajti "kërcënon" prokurorin

TIRANE – “Ta tregoj unë ty, se çfarë do të të bëj... të shohim si do vejë puna...". Dritan Dajti nuk kursen kërcënimet në drejtim të prokurorit të çështjes Eugen Beçi. I akuzuari si autor i masakrës së 7 gushtit 2009 në Durrës, ku ekzekutoi katër oficerë të skuadr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.526Z

Kanosi prokurorin ne Gjirokaster arrestohet 21 vjecari

Gjirokaster 24 qershor 2016 NOAal - Nje person eshte arrestuar pasi akuzohet se ka kanosur prokurorin ne Gjirokasterbr br Mesohet se behet fjale per Rustem Mahmutaj banues ne Lazarat i cili ka fituar diten e sotme pafajesine ne Gjykaten e Apelit pasi akuzohej per Moskallezim krimibr br Pasi ka m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.980Z

Ekzaminim shendetesor per ish-prokurorin e Krujes Haxhi Giu

Gjykata e Krimeve te Renda ka urdheruar ekzaminimin shendetesor per ish-prokurorin Haxhi Giubr br Aktualisht Haxhi Giu ndodhet i shtruar ne spitalin e burgut ku ka pasur probleme kardiake Pikerisht per shkak te kushteve shendetesore ai ka kerkuar lehtesim te mases se sigurisebr br Prokurori i Kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.245Z

“Kanosi” prokurorin, policia arreston Bexhet Voglin

06/10/2009  Prokurori: S’më ka kërcënuar njeri. Vogli i irituar me drejtësinë në tërësi 33 vjeçari lihet i lirë. Akuzohet për vdekjen e një 3 vjeçari TIRANE- Policia e Tiranës ka arrestuar në sallën e gjyqit një 33-vjeçar pasi mësohet se ai ka kakanosur prokurorin dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.302Z

Gjykata e lë në burg prokurorin Giu

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë këtë të shtunë masën e sigurisë "arrest me burg" për prokurorin Haxhi Giu, i arrestuar pak ditë më parë. Giu akuzohet për korrupsion pasiv gjatë ushtrimit të detyrës. Ai ka qenë i njohur si ish-anëtar i grupit të prokurorëve të çështjes "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.248Z

Kanosi prokurorin, prangoset pas gjyqit

Tirane-Vendimi i Gjykates se Shkalles se Pare Tirane, "arrest shtepie", ka irrituar nje te pandehur, i cili nuk ka kursyer fjalet kercenuese per prokurorin e ceshtjes. Menjehere pas ketij veprimi, policia e ka arrestuar ne flagrance ne ambientet e gjykates, per vepren penale te "kanosjes se gjykates

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.136Z

Gjykata denon prokurorin e Kavajes

Gjykata e Tiranës ka shpallur sot fajtor prokurorin e Kavajës, Musa Mulkurti dhe avokatin Pjetër Ndreca nën akuzën e korrupsionit. Kështu, prokurori është dënuar me tre vjet burg, ndërsa bashkëpunëtori i tij me 6 muaj. D&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama