Rezultate te kerkimit per termin: +Prokurorin

Total: 6808
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.851Z

Dritan Dajti kercenon me jete prokurorin

Ngjarja ne seancen e djeshme ne Gjykaten e Krimeve te Renda Autori i ekzekutimit te kater policeve ne gusht 2009 Dritan Dajti ka kercenuar ne gjykate prokurorin e ceshtjes. Ngjarja ndodhi dje ne Gjykaten e Krimeve te Renda gjate seances se procesit ne ngarkim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.318Z

Ligjet miratojne dekretin per Prokurorin e ri te Pergjithshem

Dekreti i presidentit Bujar Nishani për Adriatik Llallën u shqyrtua sot në Komisionin parlamentar te Ligjeve. Deputetët zhvilluan një séance dëgjimore me zotin Llalla, ndërsa relator i çështjes ishte, deputeti demokrat Dashnor Sula. Nga ana e saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.512Z

Incidenti me prokurorin në Mat, Prokuroria e Përgjithshme: I kanë dalë para njerëz të armatosur

Prokuroria e Përgjithshme, përmes një reagimi për mediat ka konfirmuar incidentin e ndodhur me prokurorin Abaz Muça. Sipas prokurorisë, Muça po shkonte për të verifikuar disa informacione operative lidhur me kultivimin e kanabisit në njësinë administrative Lis, të Matit kur përpara i k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.475Z

Shteti komik/ Ish-prokurorin e fal amnistia, por e telefonojnë nga burgu: Rikthehu!

Një situatë e pazakontë dhe e paprecedentë ka ndodhur sot me amnistinë. Pak orë pasi ish-prokurori Haxhiu doli nga burgu për shkak të amnistisë, ai është rikthyer sërish në qeli. BalkanWeb mëson se Drejtoria e Burgut në Peqin i ka kërkuar Giut, i cili akuzohej për korrupsion, që t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.500Z

I dënuari godet prokurorin, arrestme burg për dy gardianët e burgut

Të tjera rreth shkrimit Grushte e shkelma prokurorit në burgIntervista ekskluzive e Përgjinit Gjykata e Laçit ka dhënë masën e sigurisë për 5 gardianët e burgut të Shënkollit në Lezhë pas dhunimit të prokuror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.881Z

Analiza 1-vjeçare e KLSH, Nishani: Kurajo dhe bashkëpunim me Parlamentin e Prokurorinë

TIRANË-Analiza Vjetore e Kontrollit të Lartë të Shtetit ka mbledhur bashkë sot së bashku kreun e këtij institucioni, z. Bujar Leskaj, Presidentin e Republikës, z Bujar Nishani, Prokurorin e Përgjithshëm, z.Adriatik Llalla, përfaqëesues nd&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.152Z

“Serveri i Tatimeve”, AdriatikLlalla largon prokurorin

TIRANE- Sherret politike lidhur me hetimet për dosjen penale të serverit të Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve, kanë përfunduar me shkarkimin nga posti i drejtuesit të njësisë Task-Forcë, të prokurorit Gentian Trenova. Drejtuesi i njësisë hetimore në prokurorinë e kryeqytetit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama