Rezultate te kerkimit per termin: +Prokurorin

Total: 6806
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.245Z

“Kanosi” prokurorin, policia arreston Bexhet Voglin

06/10/2009  Prokurori: S’më ka kërcënuar njeri. Vogli i irituar me drejtësinë në tërësi 33 vjeçari lihet i lirë. Akuzohet për vdekjen e një 3 vjeçari TIRANE- Policia e Tiranës ka arrestuar në sallën e gjyqit një 33-vjeçar pasi mësohet se ai ka kakanosur prokurorin dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.302Z

Gjykata e lë në burg prokurorin Giu

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë këtë të shtunë masën e sigurisë "arrest me burg" për prokurorin Haxhi Giu, i arrestuar pak ditë më parë. Giu akuzohet për korrupsion pasiv gjatë ushtrimit të detyrës. Ai ka qenë i njohur si ish-anëtar i grupit të prokurorëve të çështjes "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.248Z

Kanosi prokurorin, prangoset pas gjyqit

Tirane-Vendimi i Gjykates se Shkalles se Pare Tirane, "arrest shtepie", ka irrituar nje te pandehur, i cili nuk ka kursyer fjalet kercenuese per prokurorin e ceshtjes. Menjehere pas ketij veprimi, policia e ka arrestuar ne flagrance ne ambientet e gjykates, per vepren penale te "kanosjes se gjykates

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.136Z

Gjykata denon prokurorin e Kavajes

Gjykata e Tiranës ka shpallur sot fajtor prokurorin e Kavajës, Musa Mulkurti dhe avokatin Pjetër Ndreca nën akuzën e korrupsionit. Kështu, prokurori është dënuar me tre vjet burg, ndërsa bashkëpunëtori i tij me 6 muaj. D&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.315Z

Organi i akuzes kerkon 4 vite burg per prokurorin Giu

Haxhi Giu br br Tirane 21 prill 2016 NOAal- Prokuroria ka kerkuar kater vite burg per prokurorin Haxhi Giu i akuzuar per korrupsionbr br Organi i akuzes dha diten e sotme pretencen per prokurorin Giu por ai do te perfitoje uljen e 13 se denimit per shkak te gjykimit te shkurtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.960Z

Tiranë; Arrestohet 33-vjeçari, kërcënoi prokurorin Kodra

Kanos prokurorin pas caktimit të masës nga gjykata, arrestohet për të dytën herë dhe tashmë mbi të rëndon një tjetër akuzë. Një 33-vjeçar u arrestua nga policia, pasi kërcënoi një prokuror, sepse ishte i pakënaqur për kërkesën e prokurorit Gjon Kodra, i cili kërkoi “arrest me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.540Z

Vëllezërit konfliktohen me prokurorin për parkimin e makinës, njëri arrestohet

Një 53-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pas konfliktit fizik me një prokuror të rrethit të Dibrës. Policia ka arrestuar Arben Zeqjan, 53 vjeç,  lindur dhe banues në Peshkopi,ndërsa ka nisur proçedim në gjendje të lirë edhe ndaj të vëllait të 53-vjeçarit, T.Zeqja 56 vjeç

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama