Rezultate te kerkimit per termin: +Prokurorin

Total: 6806
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.315Z

Organi i akuzes kerkon 4 vite burg per prokurorin Giu

Haxhi Giu br br Tirane 21 prill 2016 NOAal- Prokuroria ka kerkuar kater vite burg per prokurorin Haxhi Giu i akuzuar per korrupsionbr br Organi i akuzes dha diten e sotme pretencen per prokurorin Giu por ai do te perfitoje uljen e 13 se denimit per shkak te gjykimit te shkurtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.960Z

Tiranë; Arrestohet 33-vjeçari, kërcënoi prokurorin Kodra

Kanos prokurorin pas caktimit të masës nga gjykata, arrestohet për të dytën herë dhe tashmë mbi të rëndon një tjetër akuzë. Një 33-vjeçar u arrestua nga policia, pasi kërcënoi një prokuror, sepse ishte i pakënaqur për kërkesën e prokurorit Gjon Kodra, i cili kërkoi “arrest me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.540Z

Vëllezërit konfliktohen me prokurorin për parkimin e makinës, njëri arrestohet

Një 53-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pas konfliktit fizik me një prokuror të rrethit të Dibrës. Policia ka arrestuar Arben Zeqjan, 53 vjeç,  lindur dhe banues në Peshkopi,ndërsa ka nisur proçedim në gjendje të lirë edhe ndaj të vëllait të 53-vjeçarit, T.Zeqja 56 vjeç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.551Z

Berisha emëroi anëtar të KLD ish-prokurorin e diktaturës

Share Ish prokurori i diktaturës, Skënder Breca, për të cilën Berisha akuzon Presidentin Bamir Topi se e ka dekoruar, ndërkohë që me firmën e tij është vrarë një njeri në kohën e diktaturës, fillimisht është emëruar anëtar i Këshillit të Lartë të Drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.858Z

Mediu sulmon Prokurorin

Kshilli i Imuniteteve sht mbledhur sot pr t shqyrtuar krkesn e Prokuroris s Prgjithshme pr heqjen e iminitetit t ish-Ministrit t Mbrojtjes, Fatmir Mediu, pas ngjarjes tragjike t Grdecit. N mbledhjen e Kshillit, ishte vet prezent zoti Mediu i cili theksoi edhe nj her se tragjedia krkon nj hetim t plo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.034Z

Nishani dekreton 4 prokurorë, refuzon prokurorin që arrestoi Fullanin

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, ka dekretuar sot emërimin e katër prokurorëve në detyra të reja te Prokuroria e Krimeve të Rënda. Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, javën e kaluar ka dërguar në Presidencë një listë me katër emra prokurorësh për emërim në detyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.341Z

“I dehur” në gjyq, masë ndëshkimi për prokurorin

 Këshilli i Prokurorisë së Përgjithshme vendosi dje të fillojë procedimin disiplinor për ndëshkimin e dy prokurorëve në Berat dhe Sarandë, të gjetur me shkelje dhe parregullsi gjatë ushtrimit të detyrës. Lajmi konfirmohet nga burime të organit qendror të akuzës, sipas të cila

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama