Rezultate te kerkimit per termin: +Prokurorin

Total: 6806
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.233Z

Hetim të moshuarës, 70-vjeçarja nën akuzë për kultivimin e kanabis

Policia e Korçës në bashkëpunim edhe me prokurorinë e këtij qyteti ka nisur procedimi penal ne ngarkim të Lirije Capo, 70 vjeç, banuese në Gështenjas të Pogradecit, pasi në oborrin e banesës së saj janë gjetur 6 (gjashtë) bimë të ngjashme me ato të Canabis Sattiva të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.718Z

E plagosin në park, i kapë policia

Një person është plagosur dje pasdite në Pejë pas një mosmarrëveshje që kishte me dy persona të tjerë. Policia bënë të ditur se janë arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kishin gjuajtur me revole në drejtim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.174Z

Kakavijë, arrestohet shqiptari. Ka grabitur banka në Suedi

Një shqiptar është arrestuar nga policia greke në pikën kufitare të Kakavijës, teksa tentonte të hynte në territorin grek. Shtetasi shqiptar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, është 34 vjeç dhe u arrestua për llogari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.236Z

Konfiskohen armë e municion në Han të Elezit

Pas grumbullimit të informatave dhe provave nga ana e policisë së Hanit e Elezit, se një person posedon armë ilegale, njësitet përkatëse kanë bastisur automjetin e të dyshuarit: A.S. 31 vjeçar. Me këtë rast policia ka gjetur dhe ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.931Z

Ulja e kriminalitetit në vend, kreu i PS-së Rama takon Adriatik Llallën

Tiranë- Pas takimit që zhvilloi paradite me presidentin Bujar Nishani, kreu i PS-së, Edi Rama, ka zhvilluar sot pasdite një tjetër takim dhe këtë herë me kryeprokurorin Adriatik Llalla. Takimi nisi rreth orës 18:00 dhe zgjati pak më shumë se një orë. Pak minuta më pas Rasma nëpërmjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.619Z

Presidenti Nishani takon të hënën disa krerë institucionesh

TIRANE - Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, do të zhvillojë nesër paradite, në selinë e Presidencës, një takim me disa krerë institucionesh në vend. Mësohet se Presidenti do të ketë një takim pune me Guvernatorin e Bankë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.934Z

Rama takon Llallen Folem per bashkepunimin institucional

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama takoi pasditen e sotme Kryeprokurorin e Përgjithshëm Adriatik Llalla. Takimi, i cili nisi në orën 18:00 zgjati rreth 75 minuta dhe në përfundim të tij Z. Rama dhe Z. Llalla shmangen deklaratat për shtyp. Vetëm d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama