Rezultate te kerkimit per termin: +Prokurorine

Total: 3849
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.151Z

KLSH sulmon prokurorine

E premte 23 Mars 2012 1711 Bujar LeskajKreu i kontrollit te larte te shtetit ka akuzuar prokurorine se nuk bashkepunon per zbardhjen e rasteve qe KLSH konstaton gjate kontrolleve ne institucione. Sipas Bujar Leskajt vetem 10 ceshtje ka hetuar deri tani prokuroria nga lista e shkeljeve te konst

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.573Z

Vokshi bashkepunon me Prokurorine

Deputetja e Partise Deokratike Allbana Vokshi ndodhet ne Prokurorine e Tiranes per koncensionet. E ndodhur prej 3 oresh ne Prokurori Vokshi ka deklaruar se ndodhet aty me vullnetin e saj duke e cilesuar se iu pergjigj me vullnet fteses per bashkepunim.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.719Z

Gruevski akuzon Prokurorine

brbrIsh-kryeministri Nikolla Gruevski akuzon Prokurorine Speciale se po vepron sipas urdhrave te shefit te opozites Zoran Zaev Kete qendrim Gruevski e ka mbajtur pasi u mor ne pyetje pasi eshte i dyshuar lidhur me rastin tritoli per rrenimin e objektit kosmos ne komunen Gazi i Babes disa vite me par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.439Z

Topi dekreton ligjin per Prokurorine

Presidenti i Republikes, Bamir Topi, dekretoi ligjin per Prokurorine. Ligji kaloi me konsensus ne kuvend ne fund te vitit te kaluar dhe mori 116 vota pro. Projekti u kundershtua ashper gjate diskutimeve ne komisione nga Prokuroria.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.761Z

KE 21 janari mbeshtesim Prokurorine e Pergjithshme

TIRAN - Komisioneri i Keshillit te Europes per te drejtat Njerezore Thomas Hammarberg kerkoi dje nga mazhoranca qe te mos sulmoje Prokurorine por te bashkepunoje me te per hetimin e 21 janarit. Hammarberg vizitoi pak dite me pare Tiranen ku zhvilloi takime me kreret e shtetit dhe ne perfundim te tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.243Z

Llalla Ndryshime ne Prokurorine e Pergjithshme

Transmetuar me 11032016 - 1405 Tirane 11 mars 2016 NOAal- Kryeprokurori Adriatik Llalla paralajmeron ndryshime ne Prokurorine e Pergjithshmebr br Riformatim pritet te kete ne Prokurorine e Pergjithshme Riorganizimi do te realizohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.646Z

Krimet Llalla ndryshon strukturen ne Prokurorine e Pergjithshme

Kryeprokurori Adriatik Llalla PUBLICITET Tirane 25 shkurt 2014 NOAal- Per te arritur rezultate konkrete ne luften kunder korrupsionit dhe kriminalitetit duhet te behen ndryshime strukturore ne Prokurorine e Pergjithshme Ne kete perfundim ka arritur kryeprokurori Adriatik Llalla ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama