Rezultate te kerkimit per termin: +Prokurorine

Total: 3849
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.645Z

PD Beqaj i dha kompanise se tij 1 3 miliarde leke

0 brbr SSSAbrASS brbrMinistri i Shendetesise Ilir Beqja eshte vene serish ne qender te akuzave te opozites per favorizim ne tendera Sipas demokrateve naten e Vitit te Ri Beqaj i ka kaluar kompanise Intech te cilen e ka patur ne pronesi deri ne vitin 2013 1 miliarde e 300 milione lekebrbr brbrOpozit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.414Z

Dy vajza zihen me grushte ne mes te rruges ne Tirane

Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 11 dhjetor 2015 NOAal - Dy te reja u zune ne mes te rruges diten e djeshme 29-vjecarja AS dhe 27-vjecarja AK te dyja banues ne Tirane u goditen me grushte me njera-tjetren diten e djeshme Ngjarja u shenua ne rrugen Mikel Marubi ne kryeqytet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.509Z

Skandali i ilaceve te rimbursueshme

brbrPas skandalit te ilaceve te rimbursueshme ku jane perfshire edhe emrat e zyrtareve te fondit te sigurimeve Ministri i Shendetesise Ilir Beqaj deklaron se eshte i gatshem te bashkepunoje me prokurorine ne lidhje me kete ceshtje 47 farmaci dyshohet se kane abuzuar me recetat e ilaceve te rimbursu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.861Z

Didi ballafaqim me Bajraktarin

brbrIsh-drejtori i Policise se Shtetit Artan Didi eshte perballur ne Prokurori me ish vartesin e tij Artan Bajraktari i cili mbante detyren e Drejtorit te Interpolit Shkak eshte bere hetimi i nisur nga Prokuroria per fshehjen e urdher-arrestit te ardhur nga Belgjika per deputetin Mark Frroku br Ball

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.243Z

Merret ne pyetje Durim Bami

brbrE ndersa prokuroret jane fokusuar tek dy deputetet Doshi e Frroku organi i akuzes nuk ka lene jashte vemendjes edhe personin e trete te akuzuar bashke me ta deshmitarin Durim Bami Ky i fundit mesohet se eshte marre ne pyetje ne Prokurorine e Krimeve te Renda kete radhe i akuzuar per kallezim e d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.332Z

Ligj i ri per kompanite offshore

brbrSkandali 8220Panama Papers8221 detyron qeverine shqiptare te hartoje me urgjence nje nisem ligjore per te detyruar cdo kompani offshore te beje transparencen e aksionereve te saj Ministri Ylli Manjani tha per mediat se modeli do te jete ai gjerman Sa i takon hetimit per perfshirjen e mundshme t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.163Z

Tensionet ne Malesine e Madhe PD Sterkaj ushtroi dhune mbi komisioneret

0 brbr SSSAbrASS brbrPartia Demokratike akuzoi Deputetin socialist Paulin Sterkaj dhe perfaqesuesit e qeverise se kane ushtuar dhune e presion ndaj numeruesve dhe vezhguesve te opozites ne KAZA -ne numer 1 te Malesise se Madhe ne perpjekje per te ndikuar ne rezultatin e zgjedhesve ne ate zonebrbr b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama