Rezultate te kerkimit per termin: +Prokurorine

Total: 3849
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.761Z

KE 21 janari mbeshtesim Prokurorine e Pergjithshme

TIRAN - Komisioneri i Keshillit te Europes per te drejtat Njerezore Thomas Hammarberg kerkoi dje nga mazhoranca qe te mos sulmoje Prokurorine por te bashkepunoje me te per hetimin e 21 janarit. Hammarberg vizitoi pak dite me pare Tiranen ku zhvilloi takime me kreret e shtetit dhe ne perfundim te tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.243Z

Llalla Ndryshime ne Prokurorine e Pergjithshme

Transmetuar me 11032016 - 1405 Tirane 11 mars 2016 NOAal- Kryeprokurori Adriatik Llalla paralajmeron ndryshime ne Prokurorine e Pergjithshmebr br Riformatim pritet te kete ne Prokurorine e Pergjithshme Riorganizimi do te realizohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.646Z

Krimet Llalla ndryshon strukturen ne Prokurorine e Pergjithshme

Kryeprokurori Adriatik Llalla PUBLICITET Tirane 25 shkurt 2014 NOAal- Per te arritur rezultate konkrete ne luften kunder korrupsionit dhe kriminalitetit duhet te behen ndryshime strukturore ne Prokurorine e Pergjithshme Ne kete perfundim ka arritur kryeprokurori Adriatik Llalla ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.414Z

Basha thirret ne Prokurorine e Pergjithshme

Lulzim Basha eshte thirrur nga Prokuroria e Pergjithshme me daten 27 nentor ne lidhje me ceshtjen e rruges Durres-Kukes per t'u marre ne pyetje ne cilesine e te pandehurit. Ky fakt konfirmohet nga Zef Nikaj, avokati mbrojtjes i ministrit Lulzim Basha. Ne nje deklarate per mediat mbremjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.238Z

"Jo presion mbi prokurorine"

Partia Demokracia Sociale i kerkon kryeministrit te heqe dore nga presionet mbi Prokurorine, Gjykatat dhe Sherbimin Informativ Shteteror. Sekretari politik i kesaj partie, Artur Duckallari tha dje se Kryeministri dhe te gjithe personat prane tij, t'i drejtohen organit te Prokurorise dhe ne menyre te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.870Z

Fazllic, Ministria e Brendshme kercenon Prokurorine

Ceshtja Damir Fazllic dhe vizita e tij te merkuren ne Tirane ka perplasur fort Prokurorine e Pergjithshme dhe Ministrine e Brendshme. Kjo ministri do te kerkoje ndjekje penale per prokuroret qe kane tentuar te marrin ne pyetje boshnjakun duke e kthyer dabatin ne distance tashme ne nje beteje te ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:35.964Z

Gerdeci, Bumci akuzon Prokurorine

Zedhenesi i grupit parlamentar te Partise Demokratike, Aldo Bumci ka akuzuar Prokurorine se ka vene hetimet per ngjarjen e Gerdecit, ne sherbim te opozites. Ai ka akuzuar kryetarin e PS-se, Edi Rama, se ka bashkepunuar me nje nga te akuzuarit kryesor te tragjedise, Mihal Delijorgjin. &ldq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama