Rezultate te kerkimit per termin: +Prokurorine

Total: 3849
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.243Z

Llalla Ndryshime ne Prokurorine e Pergjithshme

Transmetuar me 11032016 - 1405 Tirane 11 mars 2016 NOAal- Kryeprokurori Adriatik Llalla paralajmeron ndryshime ne Prokurorine e Pergjithshmebr br Riformatim pritet te kete ne Prokurorine e Pergjithshme Riorganizimi do te realizohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.646Z

Krimet Llalla ndryshon strukturen ne Prokurorine e Pergjithshme

Kryeprokurori Adriatik Llalla PUBLICITET Tirane 25 shkurt 2014 NOAal- Per te arritur rezultate konkrete ne luften kunder korrupsionit dhe kriminalitetit duhet te behen ndryshime strukturore ne Prokurorine e Pergjithshme Ne kete perfundim ka arritur kryeprokurori Adriatik Llalla ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.414Z

Basha thirret ne Prokurorine e Pergjithshme

Lulzim Basha eshte thirrur nga Prokuroria e Pergjithshme me daten 27 nentor ne lidhje me ceshtjen e rruges Durres-Kukes per t'u marre ne pyetje ne cilesine e te pandehurit. Ky fakt konfirmohet nga Zef Nikaj, avokati mbrojtjes i ministrit Lulzim Basha. Ne nje deklarate per mediat mbremjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.238Z

"Jo presion mbi prokurorine"

Partia Demokracia Sociale i kerkon kryeministrit te heqe dore nga presionet mbi Prokurorine, Gjykatat dhe Sherbimin Informativ Shteteror. Sekretari politik i kesaj partie, Artur Duckallari tha dje se Kryeministri dhe te gjithe personat prane tij, t'i drejtohen organit te Prokurorise dhe ne menyre te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.870Z

Fazllic, Ministria e Brendshme kercenon Prokurorine

Ceshtja Damir Fazllic dhe vizita e tij te merkuren ne Tirane ka perplasur fort Prokurorine e Pergjithshme dhe Ministrine e Brendshme. Kjo ministri do te kerkoje ndjekje penale per prokuroret qe kane tentuar te marrin ne pyetje boshnjakun duke e kthyer dabatin ne distance tashme ne nje beteje te ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:35.964Z

Gerdeci, Bumci akuzon Prokurorine

Zedhenesi i grupit parlamentar te Partise Demokratike, Aldo Bumci ka akuzuar Prokurorine se ka vene hetimet per ngjarjen e Gerdecit, ne sherbim te opozites. Ai ka akuzuar kryetarin e PS-se, Edi Rama, se ka bashkepunuar me nje nga te akuzuarit kryesor te tragjedise, Mihal Delijorgjin. &ldq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.536Z

Kuvendi miraton Kodin Zgjedhor e Ligjin per Prokurorine

Kuvendi i Shqiperise ka votuar sot me shumice votash Kodin Zgjedhor dhe Ligjin per Prokurorine. Dekreti i presidentit ka kaluar me 116 vota pro, tre kunder dhe nje abstenim. Kodi do te hyje ne fuqi 15 dite pas botimit ne Fletoren Zyrtare, por kjo vonese do te detyroje edhe presidentin te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama