Rezultate te kerkimit per termin: +Pronari

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.809Z

Arrestohet pronari i "Plato"-s

Nga Express më 29 korrik 2011 në ora 18:44 Pronari i lokalit në qendër të Prishtinës “Pllato”, Vigan Kastrati është arrestuar nga policia e Kosovës të mërkurën në mbrëmje për shkak të prishjes së rendit dhe qetësisë publike si dhe për mos zbatim të urdhrave të poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.879Z

Pronari i opozitës dhe pronari i pallatit

Nga Mero Baze   Edi Rama ka bërë disa aksione spektakolare populiste, që kanë gjetur mbështetje në popull, por nuk kanë aq shumë mbështetje në ligj. Ka bërë një spektakël me lojërat e fatit, që ka fituar mbështetje maksimale nga shqiptarët, por ende nuk e ka zgjidhur çësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.231Z

Shkon te vjedhe, plagoset nga pronari

KAZERTA - Nje shqiptar, ka mbetur i plagosur ne Itali pasi se bashku me nje person tjeter kishte hyre per te vjedhur ne nje banese, ne nje krahine te Kazertes. Sic bejne te ditur mediat italiane, 24-vjecari shqiptar, Hekuran Martini, eshte plagosur nga pronari i shtepise, i cili i ka ndjere teksa hy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.161Z

Pronari s’i jep parate, emigranti e denoncon

Emigranti denoncon pronarin grek se nuk i ka paguar tete muaj pune qe ka kryer ne kete vend. Genci Sheganaku, me banim ne Vidhas te Elbasanit, ndodhet ne telash te madh, pasi pronari grek, Anestis Dhimopulos, nuk i jep te hollat. Madje, sipas rrefimit te 33- vjecarit, shtetasi grek e ka kercenuar se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.042Z

Ndërron jetë pronari i spitalit Hygeia

Ka ndërruar jetë në moshën 63-vjeçare biznesmeni i njohur grek Andreas Vgenopoulos. Shkak i vdekjes ka qenë një atak kardiak. Vgenopoulos është i njohur edhe në Shqipëri, pasi pjesë e investimeve të tij është edhe spitali i njohur privat Hygeia, raporton Lapsi.al. Madje në ceremon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.946Z

Pronari i furrës dhunon inspektorin

BERAT - Inspektimi i furrave të bukës për nxjerrjen e produktit në treg paketuar vetëm me letër është bërë shkak për grindjen mes pronarit të një furre dhe inspektorit të ushqimit, grindje gjatë të cilës ky i fundit është dhunuar fizikisht. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Beratit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.695Z

Prostitute nga zori, ndalohet pronari i tavernes

Gezim Ashimi Pronari i nje lokali ne qytezen e Leskovikut ne rrethin e Kolonjes akuzohet se ka shfrytezuar per qellime prostitucioni nje 26-vjecare te punesuar si ndihmeskuzhiniere. Jeton Hidi eshte arrestuar dje nga uniformat blu, te cilat thane se ndalimi eshte bere pas disa muaj survejimesh. Te n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama