Rezultate te kerkimit per termin: +Pronari

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.042Z

Ndërron jetë pronari i spitalit Hygeia

Ka ndërruar jetë në moshën 63-vjeçare biznesmeni i njohur grek Andreas Vgenopoulos. Shkak i vdekjes ka qenë një atak kardiak. Vgenopoulos është i njohur edhe në Shqipëri, pasi pjesë e investimeve të tij është edhe spitali i njohur privat Hygeia, raporton Lapsi.al. Madje në ceremon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.946Z

Pronari i furrës dhunon inspektorin

BERAT - Inspektimi i furrave të bukës për nxjerrjen e produktit në treg paketuar vetëm me letër është bërë shkak për grindjen mes pronarit të një furre dhe inspektorit të ushqimit, grindje gjatë të cilës ky i fundit është dhunuar fizikisht. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Beratit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.695Z

Prostitute nga zori, ndalohet pronari i tavernes

Gezim Ashimi Pronari i nje lokali ne qytezen e Leskovikut ne rrethin e Kolonjes akuzohet se ka shfrytezuar per qellime prostitucioni nje 26-vjecare te punesuar si ndihmeskuzhiniere. Jeton Hidi eshte arrestuar dje nga uniformat blu, te cilat thane se ndalimi eshte bere pas disa muaj survejimesh. Te n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.341Z

Makina ne flake, shpeton pronari

Gjirokaster- Makina ne flake, shpeton pronari. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 07:45 te mengjesit te djeshem, ne vendin e quajtur "Sheshi i Kokones", ne lagjen "Partizani" te Gjirokastres. Automjeti tip "Golf", me traga TR 1141 J, ne pronesi te Azbi A., 58-vjec, eshte perfshire papritur nga flaket, nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.304Z

Tiranë, grabitet argjendaria, vritet pronari

TIRANE- Dy persona të armatosur dhe me maska kanë grabitur një argjendari në rrugën Siri Kodra në Tiranë, ku nga shkëmbimi i zjarrit ka mbetur i vdekur pronari i saj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30. Pak minuta pas ngjarjes policia identifikoi viktimën, Rrapo Sinanaj, 62 vjeç. Dëshmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.503Z

Pronari i Red Bull kërcënon me largim

Formula 1 Ditrih Mateshitz është i pakënaqur me rregulloret e reja të caktuara nga FIA Pronari i Red Bull, Ditrih Mateshitz, ka kërcënuar FIA-n se mund të largohet nga Formula 1 në të ardhmen. Duke folur për një gazetë austriake, pronari i skuadrës që në vitet e kaluara ka dominuar pl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.080Z

Tiranë, shoqërohet në polici pronari i hotel Mondial

Pronari i një prej hoteleve më të njohur në kryeqytet është ndaluar dhe shoqëruar në komisariat nga policia. Bëhet fjalë për pronarin e hotel Mondial të 21 Dhjetori, raporton lapsi.al. Në kuadër të operacionit që UKT ka nisur për të zbuluar lidhjet e paligjshme, në këtë bizne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama