Rezultate te kerkimit per termin: +Pronari

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.304Z

Tiranë, grabitet argjendaria, vritet pronari

TIRANE- Dy persona të armatosur dhe me maska kanë grabitur një argjendari në rrugën Siri Kodra në Tiranë, ku nga shkëmbimi i zjarrit ka mbetur i vdekur pronari i saj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30. Pak minuta pas ngjarjes policia identifikoi viktimën, Rrapo Sinanaj, 62 vjeç. Dëshmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.503Z

Pronari i Red Bull kërcënon me largim

Formula 1 Ditrih Mateshitz është i pakënaqur me rregulloret e reja të caktuara nga FIA Pronari i Red Bull, Ditrih Mateshitz, ka kërcënuar FIA-n se mund të largohet nga Formula 1 në të ardhmen. Duke folur për një gazetë austriake, pronari i skuadrës që në vitet e kaluara ka dominuar pl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.080Z

Tiranë, shoqërohet në polici pronari i hotel Mondial

Pronari i një prej hoteleve më të njohur në kryeqytet është ndaluar dhe shoqëruar në komisariat nga policia. Bëhet fjalë për pronarin e hotel Mondial të 21 Dhjetori, raporton lapsi.al. Në kuadër të operacionit që UKT ka nisur për të zbuluar lidhjet e paligjshme, në këtë bizne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.833Z

Pronari vret grabitësin e lokalit

Policia arreston autorin e vrasjes në kushtet e vetëmbrojtjes, ndërsa pohohet se ndaj tij ka rrethana lehtësuese Ngjarja në Kashar në mesnatë, vjedhësi goditet me sëpatë në kokë. Vdes në spital TIRANE- Pronari i lokalit plagos rëndë grabitësin në dyanin e tij, i cili vdes më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.899Z

Pronari qëllon për vdekje grabitësit

Dy grabitës mbetën të vrarë nga pronari i një shtëpie, teksa ky i fundit i qëlloi ata pa mëshirë. Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin dramatik në Brentwood, Kaliforni. Videoja, e cila u lirua nga fqinji Reggie Nichols, tregon se dy burrat hyjnë në shtëpi në Birch Street pak pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.001Z

FOTOT/ Ato vdiqën sepse pronari su tha gjë zjarrfikësve

Tre kërcimtare të reja u dogjën për vdekje në Rumani pasi pronari nuk u tha zjarrfikësve se ato ishin akoma brenda në godinën që po digjej. Mihaela Tuca, 24 vjeç, Nicoleta Casiliteanu, 23 vjeç dhe 22- vjeçarja Nicoleta Cengher vdiqën pasi zjarri shpërtheu në një lokal të njohur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.640Z

Pronari i picerise vret hajdutin me cifte

08/10/2010Petrit Doda flinte ne lokalin e tij kur viktima shqeu deren me kacavide Policia arreston autorin i cili shprehet se u vetembrojt LEZHE- Nje vrasje ka ndodhur dje ne oret e para te mengjesit ne qytetin e Lezhes. Ngjarja ka ndodhur ne lagjen Beselidhja ku mbeti i vrare me arme zjarri nje 25-

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama