Rezultate te kerkimit per termin: +Publik

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.868Z

Telashe me tualetin publik

Një tualet publik që është ndërtuar në afërsi të parkut në Viti, jo që nuk është i shfrytëzueshëm, por është bërë hall i madh për qytetarët. Përveç kësaj, tualeti publik ësht&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.972Z

RTV Publik për publikun

Share Nga Eduard Zaloshnja   Të mërkurën isha i ftuar në tryezën që organizoi PS-ja me analistë, gazetarë e pronarë të mediave shqiptare rreth reformave që ajo parashikon të propozojë për këtë sektor të rëndësishëm për konsolidimin e demokracisë sonë të brishtë. Një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.586Z

Administrimi publik dhe konteksti shqiptar

EDMOND ÇATA Administrimi publik është shpërfaqur në këto 3-4 vitet e fundit si një nga fushat për të cilën po flitet dhe po i kushtohet një vëmendje gjithnjë e në rritje. Në Konferencën e organizuar nga Departamenti i Administratës Publike dhe Ministria e Brendshme  në korrik 2011

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.169Z

Paqartesi per borxhin publik

Paqartesi per borxhin publik E enjte 18 Prill 2013 1539 Paqartesi per borxhin publikShtohen paqartesite per nivelin e borxhit publik ne Shqiperi Nga mbledhja e qeverise kryeministri Berisha ka deklaruar se per 2013 borxhi do te shkoje ne shifren e 626 me nje rritje 1 nga viti qe kaloi Por nese d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.474Z

Debat publik pa debatues

Robert Qafzezi Në Shqipëri ka një mungesë të theksuar debati për problemet kryesore të vendit, për prioritetet dhe për rrugët e zgjedhura nga qeveria për zhvillimin e vendit. Ky është një fakt, ndoshta më i hershëm në vend dhe me rotacionin e pushteteve menduam se do të ndryshonte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.587Z

Borxhi publik do rritet

Borxhi publik do rritet E diel 07 Prill 2013 1435 Borxhi publik do rritetBorxhi publik rrezikon te rritet pertej shifres 638 te prodhimit te brendshem bruto kjo pasi rritja ekonomike per vitin 2012-te rezultoi shume me poshte parashikimeve me te cilat qeveria hartoi dhe me vone rishikoi buxhetin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.871Z

Pershkimi i artit publik

pNje ekspozite arti ne rrugen qe lidh Tiranen dhe Shkodren me punime nga Nikolin Bujari Kueng Caputo Ledia Kostandini Matilda Odobashi u zhvillua dje me temen TiraneShkoder Pershkimi i Artit Publik Ky eshte nje bashkepunim mes artisteve bashkekohor shqiptare dhe zvicerane Artistet ishin ftuar per te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama