Rezultate te kerkimit per termin: +Publike

Meta: total 1000 / total_found 115695 / time 0.044 / keyword[0] publike / docs[0] 115695 / hits[0] 185123 /
Pas sherrit 25-vjeçari nxjerr armën në Elbasan, ndërhyn policia (EMRAT)
  • 2018-07-01

Pas sherrit 25-vjeçari nxjerr armën në Elbasan, ndërhyn policia (EMRAT)

Një konflikt me armë mes të rinjve në Elbasan ka rrezikuar të prodhonte viktima, por policia ka ndërhyrë në kohë duke shmangur fundin tragjik. Shërbimet  e Policisë Elbasan, kanë  marrë njoftim se në lagjen Shënkoll, Elbasan,  ka një konflikt mes dy të rinjëve, ku njëri prej ty

Mural Fest, Tirana përjeton shpërthim ngjyrash. Veliaj: E përsëritim çdo vit
  • 2018-07-01

Mural Fest, Tirana përjeton shpërthim ngjyrash. Veliaj: E përsëritim çdo vit

Fasadat e pajeta dhe ngjyrë gri të qytetit janë kthyer në vepra arti, duke e kthyer Tiranën në një nga destinacionet më të rëndësishme murale për turizmin në rajon. Artistë nga e gjithë Europa dhe jo vetëm, patën mundësinë të njihen me Tiranën dhe me punimet e tyre murale të l

Negociatat, Kryemadhi: Shqipëria nuk plotësoi kushtet, Rama ngeli në klasë
  • 2018-06-30

Negociatat, Kryemadhi: Shqipëria nuk plotësoi kushtet, Rama ngeli në klasë

Në një bashkëbisedim me gazetarët, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi deklaroi se hapja e negociatave ishte jetike për Shqipërinë. Sipas saj, Shqipëria nuk ka plotësuar asnjë nga kushtet e vendosura, ndaj nuk u hapën negociatat. Negociatat ishin jetike për Shqipërinë, në mënyrë q

PD: Ja skema e grabitjes së TK, do ndërtohen 6 kulla
  • 2018-06-30

PD: Ja skema e grabitjes së TK, do ndërtohen 6 kulla

Partia Demokratike, nëpërmjet deputetes Albana Vokshi ka publikuar sot dokumentin, sipas të cilit, në projektin për ndërtimin e teatrit të ri parashikohet edhe ndërtimi i 6 kullave. Në një deklaratë për mediat, deputetja Vokshi tha se tre prej këtyre kullave do të ndërtohen brenda te

No Pic available
  • 2018-06-30

5 mijë lekë policit rrugor, por 35-vjeçari gjen prangat në Bulqizë

Një tjetër tentativë për korruptimin e efektivëve të policisë rrugore është shënuar sot. Në Bulqizë policia ka arrestuar një 35-vjeçar, pasi i ofroi efektivit që e ndaloi rryshfet, prej 5 mijë lekë të reja, për të shmangur kontrollin e dokumentacionit. Shtetasi me iniciale M.L.,

Maradona puthet në stadium me të dashurën 27-vjeçare (Foto)
  • 2018-06-30

Maradona puthet në stadium me të dashurën 27-vjeçare (Foto)

U paralajmërua nga mjekët që ti shmangej emocioneve të forta pas skenave të çmendura në tribunë në përballjen Argjentinë-Nigeri, por Diego Armando Maradona është shfaqur sërish në stadium Teksa Argjentina në fushë sfidoi Francën që e mposhti me golat spektakolarë të Mbappes, Mar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama