Rezultate te kerkimit per termin: +Publikun

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.342Z

LRI Prifti ndan me publikun kenaqesite perverse shantazh drejtoreshes me seks

Transmetuar me 01102015 - 1309 Endrit Braimllari PUBLICITET Tirane 1 tetor 2015 NOAal- Kryetari i Levizjes Rinore per Integrim Endrit Braimllari reagon ndaj qendrimit te ish-deputetit Dritan Prifti lidhur me pamjet e nje video

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.454Z

Rama: 260 shërbime online. Shkëpusim publikun nga bakshishi

Ceremonia Çelet qendra e parë publike e Inovacionit. Harito: Mbështetje për të rinjtë, që nesër do të jenë histori suksesi Çelet qendra e parë publike e inovacionit në Shqipëri, Innovation Hub, e cila do të vihet në dispozicion të të rinjve dhe ideve të tyre inovatore. I pranishë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.296Z

Përurimi i Qendrës së Inovacionit, Rama: Shkëpusim publikun nga korrupsioni

Kryeministri i vendit, Edi Rama i pranishëm në ceremoninë e përurimit të Qendrës së Inovacionit deklaroi se qëllimi i përmirësimit dhe intensifikimit të shërbimit online është jo vetëm të rrisë shpejtësinë e shërbimit për qytetarët, por edhe të shkëpusë publikun nga korrupsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.911Z

Basha: Konsultime me publikun për zhvillimin e Tiranës

TIRANË – Kreu i Bashkisë së Tiranës drejtoi sot mbledhjen e grupit strategjik për Hartimin e Planit Urbanistik të Tiranës, ku morën pjesë ekspertët të arkitekturës dhe urbanistikës. Basha tha se faza ku është futur proc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.469Z

Kengetaret shqiptare qe kane ccedilmendur publikun

Ekstravagancat e para apo teprimi me perfomancat në skenën shqiptare lidhen me emrin e Adelina Ismailit. Teksa këndonte “Zemrën nuk ta fal”, Adelina ekspozoi trupin e saj në një mënyrë që s’ishte parë ndonjëherë në ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.994Z

"Turandot", kryevepra që do të magjepsë publikun

19/04/2005  Fabio Pirona Dirigjenti i njohur italian Fabio Pirona, me një eksperiencë të madhe në shumë skena prestigjioze, jo vetëm të Italisë, por edhe në mjaft shtete të tjera në të gjithë botën, aktualisht drejtor artistik i Akademisë Lirike Ndërkombëtare të K.Ricciar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.673Z

Manifestimi i opozitës, përpjekje për të përzier publikun me protestues

Këshilltari politik i zëvendëskryeministrit dhe ministrit të Punëve të Jashtme të Kosovës, Hashim Thaçi, Ismail Syla ka kritikuar partitë opozitare Lëvizjes Vetëvendosje!, Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nismën për Kosovën, lidhur me caktimin e manifestimit gjithëpopullor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama