Rezultate te kerkimit per termin: +Publikun

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.416Z

Marku Kasetat marredhenie me publikun

Deputeti demokrat, Mark Marku e ka cilësuar si një taktikë normale vendimin e stafit elektoral të kandidatit të PD për Tiranën, Lulzim Basha, për të dorëzuar kaseta të gatshme tek mediat televizive. “Është një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.139Z

Xhaferraj pason Ngjelen, tani sekretar per publikun

Fatjona Mejdini Ferdinant Xhaferraj i rikthyer ne PD zevendeson Ngjelen e "ngrire", qe u larguar nga kjo parti ne pare. Ne kuader te pergatitjeve qe Partia Demokratike po ben per fushaten e zgjedhore, e cila eshte vetem dy muaj larg, kryesia e Partise Demokratike pranoi dje emerimin e deputetit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.359Z

Kjo reklamë ka tërbuar gjithë publikun femëror!

Aston Martin ka dashur të bëjë një reklamë paksa të veçantë dhe me sfond erotik, por ajo i është kthyer në bumerang duke shkaktuar zemërimin e gjithë publikut femëror. Në reklamën e Aston Martin shihet një femër në një pozicion provokues dhe në krah të saj një parrullë dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.938Z

Hapen per publikun, dokumentet e nazizmit

Viktimat e regjimit kriminal te nazizmit, numerohen ne te pakten 17,5 milione. Per ta, ka pasur dosje personale nga funksionaret e Gestapos. Por jo vetem kaq, edhe 50 milione dosje te tjera, qe u perkasin po aq individeve, gjenden ne arkivat e "frikshme", te cilat ruhen qe nga kapitullimi i nazizmit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.117Z

Angli, hapet për publikun pallati mbretëror

A keni imagjinuar ndonjëherë se si mund të jetë të darkosh me familje mbretërore, President apo Kryeministra shtetesh? Këtë verë mund të krijoni një ide, nëse do të keni mundësi të shkoni në Londër Mbretëresha e Anglisë, Elizabeta II, ka vendosur të hapë dyert e Pallatit të saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.570Z

Vila e Enverit do të hapet për publikun

Vila e ish-diktatorit Enver Hoxha së shpejti do të hapet për publikun e gjerë. Qytetarët e thjeshtë nuk kanë mundur ta vizitojnë në të shkuarën, pasi ajo ka qenë një bojekt i ndaluar. Lajmin për hapjen e rezidencës së Enver Hoxhës e bëri publik kryebashkiaku i Tiranës Erjon Vel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.266Z

FOTOT/ Vajzat e hamshorit çmendin publikun në Los Angeles

Ai është një legjendë e ekranit por kohët e fundit vëmendja është përqendruar te vajzat e tij bukuroshe. Tre vajzat e aktorit Sylvester Stallone, i mbiquajtur hamshori italian në filmin epik Rocky, kanë qenë të ftuara në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Golden Globe përkrah prez

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama