Rezultate te kerkimit per termin: +Puk

Meta: total 1000 / total_found 5889 / time 0.003 / keyword[0] puk / docs[0] 5889 / hits[0] 12389 /
Grupi i fajdexhinjve në Shkodër, publikohen emrat e të ndaluarve
  • 2019-03-14

Grupi i fajdexhinjve në Shkodër, publikohen emrat e të ndaluarve

Policia ka zbardhur emrat e 12 personave të përfshirë në rrjetin e fajdeve në qytetin e Shkodrës. Në kuadër të opoeracionit Maranai të finalizuar sot mësohet të jenë arrestuar shtetasit 1. Byrhan Alija 61 vjeç nga Shkodra, 2. Edi Memcaj 33 vjeç nga Shkodra, 3.Adri Bala 22 vjeç, nga S

Fajdexhinjtë/ Aksion me 160 policë, ja çfarë u sekuestrua sot në Shkodër (FOTO)
  • 2019-03-14

Fajdexhinjtë/ Aksion me 160 policë, ja çfarë u sekuestrua sot në Shkodër (FOTO)

Të tjera detaje janë publikuar nga Policia e Shkodrës për operacionin MARANAJ, ku u angazhuan 160 efektivë policie dhe u përdorën 30 automjete për të bërë të mundur ndalimin e 11 personave, të përfshirë në një skemë fajdesh. Policia bën me dije se gjithçka erdhi pas një hetimi 

Zbardhet dëshmia e 37-vjeçarit që ekzekutoi fqinjin: Më preu në besë, më ngacmonte gruan
  • 2019-02-27

Zbardhet dëshmia e 37-vjeçarit që ekzekutoi fqinjin: Më preu në besë, më ngacmonte gruan

Zbardhet dëshmia e 37-vjeçarit qe ekzekutoi fqinjin në pritë, pasi u vetëdorëzua dje në Policinë e Shkodrës. Vrasja e ndodhur mëngjesin e së dielës në Durrës është kryer për çështje nderi. Kështu ka deklaruar në polici autori Ndue Zefi, i cili u dorëzua mëngjesin e djeshëm n

Samiti Trump-Kim/ Blindohet Vietnami, mbërrijnë 100 roje nga Koreja (Foto)
  • 2019-02-25

Samiti Trump-Kim/ Blindohet Vietnami, mbërrijnë 100 roje nga Koreja (Foto)

Vietnami është duke bërë përgatitjet e fundit për samitin e shumëpritur, ku do të takohen presidenti amerikan Donald Trump dhe lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong-un. Teksa kreu i shtetit komunist është nisur me tren të blinduar për në Hanoi, krejt ndryshe ka qenë udhëtimi i truproj

No Pic available
  • 2019-02-23

Tragjedia në Pukë, era hedh në greminë të rinjtë teksa kullotnin bagëtitë

Një ngjarje e rëndë tronditi sot qytetin e Pukës. Dy të rinj, të cilët kishin shkuar për të kullotur bagëtitë u gjetën të vdekur në zonën e Buzhalës, të njësisë administrative Qelez. Sipas informacioneve të policisë, si pasojë e motit të keq dy të rinjtë i ka marrë era, n

Tragjedi e rëndë, gjenden të vdekur dy të rinj në Pukë
  • 2019-02-23

Tragjedi e rëndë, gjenden të vdekur dy të rinj në Pukë

Gjenden dy të rinj të pajetë në fshatin Buzhalë të Pukës. Raportohet se dy të rinjtë ishin me bagëti në një stan prej dy ditësh. Të rinjtë janë gjetur të vdekur në fshatin Buzhalë të njësisë administrative Qelez. Policia menjëherë pas njoftimit është nisur drejt zonës se

Përveç predhës, në Pukë gjenden edhe 46 granata. FA në vendngjarje
  • 2019-02-23

Përveç predhës, në Pukë gjenden edhe 46 granata. FA në vendngjarje

Ministria e Mbrojtjes dërgoi urgjent një ekip EOD (explosive ordnance disposal) të Forcave të Armatosura në bashkinë e Pukës, ku një ditë më parë punonjësit e gjelbërimit gjetën një predhë 120 mm. Gjatë kërkimeve dhe krehjes së zonës, xhenierët e Forcave të Armatosura zbuluan 4