Rezultate te kerkimit per termin: +Puk

Total: 1109
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.296Z

“Refuzojmë të bëhemi pjesë e pabesisë dhe fasadës së partisë të Bamir Topit”

29-10-2011 / Gazeta 55 Të zgjedhurit vendorë të rrethit të Pukës, reagojnë për keqpërdorimin e “Sofrës Pukjane”, nga Presidenti i Republikës“Ditën e diel, datë 30 tetor 2011, Presidenti Topi do të zhvillojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.766Z

Fjala e Kryeministrit Berisha në tubimin elektoral në Pukë  

Qytetare e qytetarë të Pukës, vëllezër motra, zonja e zotërinj, është nder i madh për mua t’ju përshëndes ju, qytetarëve të Pukës, Fushë Arrësit, banorëve të këtij rrethi nga Fierza në Gomsiqe,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.609Z

Gjykatësi me veturë, lokale, vilë në Ulqin, shtëpi në Çagllavicë...

Me rreth dy milionë euro të përfituara përmes aktivitetit kriminal duke keqpërdorur zyrën e gjykatësit, Kolë Puka kishte blerë veturë, banesë, shtëpi, lokale si dhe vilë luksoze në Ulqin. Ai mundohej t’i fshihte ato duke kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.278Z

Bora, problem situata në Veri. Temperaturat rriten, shi në gjithë vendin

TIRANE-Reshjet e dëborës deri në mbi një metër të 24 orëve të fundit kanë izoluar pjesën më të madhe të vendit, duke sjellë bllokimin e akseve rrugore dhe vështirësi të tjera të shumta. Sot paraqiten problemati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.339Z

Skandali i Pukes

Gjykata e Apelit zbuti masën e sigurisë për prokurorin e Pukës, Pëllumb Prenci, një ndër të arrestuarit në çështjen e denoncuar në “Fiks-Fare” mbi skandalin më të madh të denoncuar deri më tani në fush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.887Z

Emergjenca, Nishani dhe Ruli inspektime në Pukë

Dy ministrat Bujar Nishani dhe Genc Ruli kanë vizituar sot rrethin e Pukës ku kanë ndjekur nga afër situatën në terren si pasojë e dëborës e cila ka bllokuar këtë zonë. Dy ministrat, ai i brendshëm dhe i bujqësisë ka zhvil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.507Z

Mirditë, tentoi të vrasë xhaxhanë, arrestohet i kërkuari

MIRDITË- Një person i shpallur në kërkim për tentativë vrasje është vënë në pranga nga policia e Mirditës ditën e sotme. Policia ka arrestuar Marjan Prendin, i cili akuzohet e ka tentuar të vrasë xhaxhanë e tij. Ngj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama