Rezultate te kerkimit per termin: +Punimet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.724Z

Sheshi "Skënderbej", bashkia vijon punimet

Edhe pse një ditë më parë qeveria vendosi të bllokojë punimet në sheshin "Skënderbej" me argumentin se nuk ka leje mjedisore, dhe për këtë arsye bashkia e Tiranës u gjobit me dy milionë lekë, firma nuk i ka ndërprerë punimet në qendër të kryeqytetit. Kamera e Alsat vëzh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.413Z

Lac, pengohen punimet per superstraden

Nje grup banoresh te qytetit te Lacit dhe pronare te tokave rreth superstrades kane penguar punimet per zgjerimin e kesaj rruge. Ata jane mbledhur ne nje proteste prane kryqezimit te rruges se Patogut me superstraden duke kerkuar qe ne fillim te behet shpronesimi dhe kompesimi i tyre per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.741Z

Sheshi “Skënderbej”, bashkia vazhdon punimet

05/04/2010 Reagimi Edhe pse një ditë më parë Qeveria vendosi të bllokojë punimet në sheshin "Skënderbej" me argumentin se nuk ka leje mjedisore, dhe për këtë arsye Bashkia e Tiranës u gjobit me dy milionë lekë, firma nuk i ka ndërprerë punimet në qendër të kryeqytetit. Aktualisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.336Z

Bullgari nderpriten punimet per centralin

Punimet në Bullgari për ndërtimin e një centrali bërthamor janë ndërprerë për një kohë të papërcaktuar, lajmëroi kompania kontraktuese ruse, Rosatom. Nëpërmjet një deklarate të publikuar sot në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.720Z

Tirane-Durres, punimet devijojne trafikun

Punimet devijojne qarkullimin e automjeteve pergjate superstrades Tirane-Durres. Bashkimi i operatoreve ekonomike ka njoftuar se kete te marte nisin punimet pergjate ketij aksi nacional, cka do te thote edhe ndryshime per qarkullimin rrugor. Ne deklaraten e firmave qe do te merren me ria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.869Z

Punimet per Unazen e Tiranes

brbrPunimet ne segmentin e unazes se re te kryeqytetit kane rinisur pas nje bllokimi per shkak te shpronesimeve por edhe per mungese fondesh Investimi ne segmentin qe do te shtrihet deri tek shkolla Teknologjike kap vleren e 19 mld lekeve dhe per ministrin e infrastruktures punimet do te perfundojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.245Z

Levan-Vlor, banort bllokojn punimet

Banorët e fshatit Novoselë kanë bllokuar punimet në autostradën Levan-Vlorë. Ata kërkojnë ndërtimin e një mbikalimi pranë zonës së tyre. Punimet ndaluan për 30 minuta dhe rifilluan pas ndërhyrjes së policisë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama