Rezultate te kerkimit per termin: +Punimet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.741Z

Sheshi “Skënderbej”, bashkia vazhdon punimet

05/04/2010 Reagimi Edhe pse një ditë më parë Qeveria vendosi të bllokojë punimet në sheshin "Skënderbej" me argumentin se nuk ka leje mjedisore, dhe për këtë arsye Bashkia e Tiranës u gjobit me dy milionë lekë, firma nuk i ka ndërprerë punimet në qendër të kryeqytetit. Aktualisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.336Z

Bullgari nderpriten punimet per centralin

Punimet në Bullgari për ndërtimin e një centrali bërthamor janë ndërprerë për një kohë të papërcaktuar, lajmëroi kompania kontraktuese ruse, Rosatom. Nëpërmjet një deklarate të publikuar sot në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.720Z

Tirane-Durres, punimet devijojne trafikun

Punimet devijojne qarkullimin e automjeteve pergjate superstrades Tirane-Durres. Bashkimi i operatoreve ekonomike ka njoftuar se kete te marte nisin punimet pergjate ketij aksi nacional, cka do te thote edhe ndryshime per qarkullimin rrugor. Ne deklaraten e firmave qe do te merren me ria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.869Z

Punimet per Unazen e Tiranes

brbrPunimet ne segmentin e unazes se re te kryeqytetit kane rinisur pas nje bllokimi per shkak te shpronesimeve por edhe per mungese fondesh Investimi ne segmentin qe do te shtrihet deri tek shkolla Teknologjike kap vleren e 19 mld lekeve dhe per ministrin e infrastruktures punimet do te perfundojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.245Z

Levan-Vlor, banort bllokojn punimet

Banorët e fshatit Novoselë kanë bllokuar punimet në autostradën Levan-Vlorë. Ata kërkojnë ndërtimin e një mbikalimi pranë zonës së tyre. Punimet ndaluan për 30 minuta dhe rifilluan pas ndërhyrjes së policisë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.731Z

Sheshi "Skenderbej", bashkia vazhdon punimet

Sonila Isaku Punetore, skrepa, sonda jane pare edhe gjate dites se djeshme ne qender te Tiranes edhe pse Ministria e Mjedisit pezulloi punimet dy dite me pare punimet e Bashkise se Tiranes, ne Sheshin "Skenderbej. Puna ne kantierin e ndertimit te qendres ka vijuar rrjedhen e saj ne fundjaven e Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.395Z

Punimet per gazsjellesin TAP

brbrKeto jane punimet per te ndertuar infrastrukturen e nevojshme per projektin e gazsjellesit TAP Ne segmentin Vithkuq-Shtyllas te Korces ka nisur hapja e rrugeve ndihmese Sipas drejtuesve te projektit ne shkurt te vitit 2016 pritet te nise puna konkrete per ndertimin e trasese se tubacionit Punim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama