Rezultate te kerkimit per termin: +Punimet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.869Z

Punimet per Unazen e Tiranes

brbrPunimet ne segmentin e unazes se re te kryeqytetit kane rinisur pas nje bllokimi per shkak te shpronesimeve por edhe per mungese fondesh Investimi ne segmentin qe do te shtrihet deri tek shkolla Teknologjike kap vleren e 19 mld lekeve dhe per ministrin e infrastruktures punimet do te perfundojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.245Z

Levan-Vlor, banort bllokojn punimet

Banorët e fshatit Novoselë kanë bllokuar punimet në autostradën Levan-Vlorë. Ata kërkojnë ndërtimin e një mbikalimi pranë zonës së tyre. Punimet ndaluan për 30 minuta dhe rifilluan pas ndërhyrjes së policisë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.731Z

Sheshi "Skenderbej", bashkia vazhdon punimet

Sonila Isaku Punetore, skrepa, sonda jane pare edhe gjate dites se djeshme ne qender te Tiranes edhe pse Ministria e Mjedisit pezulloi punimet dy dite me pare punimet e Bashkise se Tiranes, ne Sheshin "Skenderbej. Puna ne kantierin e ndertimit te qendres ka vijuar rrjedhen e saj ne fundjaven e Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.395Z

Punimet per gazsjellesin TAP

brbrKeto jane punimet per te ndertuar infrastrukturen e nevojshme per projektin e gazsjellesit TAP Ne segmentin Vithkuq-Shtyllas te Korces ka nisur hapja e rrugeve ndihmese Sipas drejtuesve te projektit ne shkurt te vitit 2016 pritet te nise puna konkrete per ndertimin e trasese se tubacionit Punim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.680Z

Rama inspekton punimet ne sheshin Liria

0 brbr brbrLarg vemendjes se medias pa kostum e gravate e ka nisur diten e pare te punes per kete vit kryeministri Ramabrbr brbrJo nga Tirana por nga qyteti bregdetar i Durresit ku ka inpsektuar punimet ne Sheshin Liriabrbr brbrI njohur per kujdesin qe ka per investimet publike ai ka preferuar t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.870Z

Nis punimet Kuvendi

Pas pushimeve nje mujore, Kuvendi i Shqiperise ka rinisur punimet. Ne kete seance te pare te sesionit te fundit te kesaj legjislature, nuk ka vonuar qe nga partite politike te shfaqet shqetesimi per pergatitjen e zgjedhjeve te qershorit. Ne kete seance te pare ka qene i pranishem edhe ish kreu i soc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.738Z

Mbyllen punimet te ura e Shkozes

Perfundojne punimet per rikonstruksionin e ures se Shkozes prane ish - Uzines se Autotraktoreve. Punimet u kryen duke kushtezuar per disa dite levizje te reduktuar te trafikut gje e cila mundesoi ecurine e shpejte te punimeve per rikonstruksionin e shtresave asfaltike dhe si rrjedhoje qarkullimin sa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama