Rezultate te kerkimit per termin: +Punimet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.395Z

Punimet per gazsjellesin TAP

brbrKeto jane punimet per te ndertuar infrastrukturen e nevojshme per projektin e gazsjellesit TAP Ne segmentin Vithkuq-Shtyllas te Korces ka nisur hapja e rrugeve ndihmese Sipas drejtuesve te projektit ne shkurt te vitit 2016 pritet te nise puna konkrete per ndertimin e trasese se tubacionit Punim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.680Z

Rama inspekton punimet ne sheshin Liria

0 brbr brbrLarg vemendjes se medias pa kostum e gravate e ka nisur diten e pare te punes per kete vit kryeministri Ramabrbr brbrJo nga Tirana por nga qyteti bregdetar i Durresit ku ka inpsektuar punimet ne Sheshin Liriabrbr brbrI njohur per kujdesin qe ka per investimet publike ai ka preferuar t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.870Z

Nis punimet Kuvendi

Pas pushimeve nje mujore, Kuvendi i Shqiperise ka rinisur punimet. Ne kete seance te pare te sesionit te fundit te kesaj legjislature, nuk ka vonuar qe nga partite politike te shfaqet shqetesimi per pergatitjen e zgjedhjeve te qershorit. Ne kete seance te pare ka qene i pranishem edhe ish kreu i soc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.738Z

Mbyllen punimet te ura e Shkozes

Perfundojne punimet per rikonstruksionin e ures se Shkozes prane ish - Uzines se Autotraktoreve. Punimet u kryen duke kushtezuar per disa dite levizje te reduktuar te trafikut gje e cila mundesoi ecurine e shpejte te punimeve per rikonstruksionin e shtresave asfaltike dhe si rrjedhoje qarkullimin sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.679Z

Fillojnë punimet në muzeun e Gjirokastrës

Fillojnë punimet restauruese në pjesën muzeale të qytetit të Gjirokastrës me fondin 1.2 milionë dollarë të akorduar nga qeveria Shqiptare dhe të menaxhuar nga UNESCO. Punimet kanë nisur prej dy ditësh, fillimisht në katër objekte, në Godinën e Karagjozatëve, godinën e Kashahut, god

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.374Z

Kukës, "bllokohen" punimet për autostradën

Kompanitë raportojnë se kanë mbaruar punimet ndërkohë që firma supervizore pohon se ato janë ende duke punuar Dublimi i urave nuk ka nisur ende të kryhet, edhe pse projekti duhet të fillonte më shtatë KUKËS- Punimet për dublimin e urave në autostradën Kukës-Morinë nuk kanë fill

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.997Z

Olldashi inspekton punimet në Durrës-Kukës

Drejtuesit e Ministrisë së Transporteve kanë inspektuar punimet në rrugën Durrës-Kukës. Deri tani kanë përfunduar tetë ura, si dhe ka nisur puna për 15 urat e tjera. Paralelisht, punimet vazhdojnë edhe në dy tunelet. KUKES- Kompania “Bechtel Enka”, ka përfunduar një p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama