Rezultate te kerkimit per termin: +Puplat

Meta: total 90 / total_found 90 / time 0.000 / keyword[0] puplat / docs[0] 90 / hits[0] 100 /
Komente per debatin Ola-Liam e Arber Ola Liami po me provokon
  • 2012-04-19

Komente per debatin Ola-Liam e Arber Ola Liami po me provokon

Liami qendron me Arbrin ne oborr e komenton Olen se tani ka filluar te flase e duhet te mbushe shtepine me fjale. Arbri thote se Edi eshte transformuar ndersa Liami shton per Olen Pas tre javesh i dolen puplat asaj. Gerta afrohet prane tyre dhe e kthen situaten ne humor duke thene se kur e shikon Ar

No Pic available
  • 2012-03-20

Ekspozita e piktores Fany Mares një libër i hapur i jetës e kulturës meksikane

19/03/2012   Në sallën e Muzeut Kombëtar është hapur ekspozita e piktores meksikane Fany Mares, e titulluar “Ngjyrat e Meksikës”. Vetëm dhjetë tablo të punuar me akrilik, në përmasa afërsisht të njëjta, vijnë njëra pas tjetrës, si një kolazh apo libër i hapur, e faqe

Fakti/Rama “shtrydh” deputetin Albert Çaçi dhe më pas i komunikon se s’do të jetë më deputet i PS-së
  • 2011-12-24

Fakti/Rama “shtrydh” deputetin Albert Çaçi dhe më pas i komunikon se s’do të jetë më deputet i PS-së

24-12-2011 / Gazeta 55 Pasi e konsumoi politikisht, duke ia nxirë fytyrën me lloj-lloj alleshverishtesh, që s’i beson as vetë lidershipi i selisë rozë, deputetit të qarkut të Fierit, Albert Çaçi, i është komunikuar mos preze

No Pic available
  • 2011-10-23

Urdhri i Ramës, bashkiakëve të tij: “28 Nëntori në hije!”

23-10-2011 / Nga Kostaq Xoxa Rikujtojmë çka bërë Rama plot një vit më parëFalë atij kobi që ngjau 35 vite më parë, kur Enver Hoxha, për të ruajtur kolltukun e tij të përgjakur, nuk e bëri destalinizimin, si n&eum

No Pic available
  • 2011-10-08

Dita e pasnesërme

Kryetari i socialistëve hodhi dorashkën për një duel me kryetarin e qeverisë, i cili siç ishte edhe e pritshme e shmangu. As kryetari i socialistëve nuk priste ndonjë përgjigje pozitive për sfidën e tij dhe as kryetari i qeverisë nuk &eum

Japoni cyber-sulm sistemit te mbrojtjes
  • 2011-09-20

Japoni cyber-sulm sistemit te mbrojtjes

Prodhuesi numër 1 i armëve në Japoni ka konfirmuar se ka qenë viktimë e një sulmi kompjuterik që kishte si objektiv të dhënat mbi raketat, nëndetëset dhe impiantet bër

No Pic available
  • 2011-09-16

Falsifikimi i rolit të Enver Hoxhës në Konferencën e Pezës

16-09-2011 / Nga Kostaq Xoxa Me rastin e 69-vjetorit - Historia tragjike e nacionalçlirimtarëve të PezësPikërisht një vit më parë, në “55-n” botohet shkrimi redaksional „Edi Rama përkujtoi përvjetorin e marrëdh&eum