Rezultate te kerkimit per termin: +Qarku +Berat

Total: 1440
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.625Z

Pollo vazhdon takimet ne Berat

Zevendeskryeministri Genc Pollo eshte takuar ne Berat me mesues e mesuese te ketij qarku, ku premtoi investime per arsimin edhe ne 4 vitet e ardhshme. “Rritja e cmimeve matet me rritjen e inflacionit. Nderkohe qe rritja e pagave eshte 200 perqind eshte nje rritje reale ndryshe nga r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.954Z

Shembje ne aksin Lushnje-Berat

Sikur te mos mjaftonin gropat ne gjithe aksin rrugor Lushnje berat, nje pjese e ketij segremti eshte shembur tashme per shkak te mosmirembajtjes dhe rreshjeve te shiut. Pjesa e demtuar eshte ne aksin ura e Kuçit, Syzez, Berat. Rruga eshte shembur ne nje korsi dhe levizja behet ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.372Z

Berat, kontrolle per kanabis

Dyshimet e sektorit te antidroges prane Drejtorise se Policise se Qarkut Berat per kultivim bimesh narkotike ne zonat e thella malore te ketij qarku kane bere qe Ministria e Brendshme te organizoje dje nje operacion vezhgimi nga ajri ne fshatrat e thelle te rretheve Skrapar e Berat. Nje&n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.545Z

Berat asgjesohen 1850 rrenje kanabis bien ne pranga 6 shtetas

Foto Ilustruese PUBLICITET Berat 9 gusht 2015 NOAal- Ne kuader te operacionit antikanavis ne Berat jane asgjesuar 1850 bime narkotike  dhe kane rene ne pranga 6 shtetas te cilet akuzohen per kultivimin e tijbr br Policia e ketij qarku ben te ditur se  ka filluar pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.825Z

KQZ miraton tabelat përfundimtare të rezultateve Kukës, Berat, Korçë dhe Dibër

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka miratuar sot tabelat përfundimtare të rezultateve të votimit të qarkut Dibër, Kukës, Korçë dhe Berat për zgjedhjet e përgjithshme të 23 qershorit. Qarku Kukës ka në përbërje tre Zona të Administrimit Zgjedhor dhe sipas rezultateve në këtë qark, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.641Z

Berat, policia sekuestron 5 automjete të vjedhura

BERAT- Ka përfunduar me sekuestrimin e 5 automjeteve aksioni i nisur mëngjesin e djeshëm ‘Ndëshkimi ligjor’ në Berat. Burime zyrtare nga drejtoria e policisë së këtij qarku bëjnë të ditur se automjetet u bllokuan pas verifikimit të dokumentave në bazë të të cilave rezulto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.044Z

Berat, shpallet legalizimi i 1830 ndertimeve

Zyra e ALUIZNI-t ne Berat shpall legalizimin e 1830 ndertimeve informale ne tere Qarkun e Beratit. Lajmin e ka bere te ditur drejtori i ketij institucioni, Aleksander Melonashi. Sipas tij, ne Qarkun e Beratit, ky proces po ecen normalisht dhe se me gjithe veshtiresite e pengesat e verejt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama