Rezultate te kerkimit per termin: +Qarku +Berat

Total: 1440
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.825Z

KQZ miraton tabelat përfundimtare të rezultateve Kukës, Berat, Korçë dhe Dibër

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka miratuar sot tabelat përfundimtare të rezultateve të votimit të qarkut Dibër, Kukës, Korçë dhe Berat për zgjedhjet e përgjithshme të 23 qershorit. Qarku Kukës ka në përbërje tre Zona të Administrimit Zgjedhor dhe sipas rezultateve në këtë qark, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.641Z

Berat, policia sekuestron 5 automjete të vjedhura

BERAT- Ka përfunduar me sekuestrimin e 5 automjeteve aksioni i nisur mëngjesin e djeshëm ‘Ndëshkimi ligjor’ në Berat. Burime zyrtare nga drejtoria e policisë së këtij qarku bëjnë të ditur se automjetet u bllokuan pas verifikimit të dokumentave në bazë të të cilave rezulto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.044Z

Berat, shpallet legalizimi i 1830 ndertimeve

Zyra e ALUIZNI-t ne Berat shpall legalizimin e 1830 ndertimeve informale ne tere Qarkun e Beratit. Lajmin e ka bere te ditur drejtori i ketij institucioni, Aleksander Melonashi. Sipas tij, ne Qarkun e Beratit, ky proces po ecen normalisht dhe se me gjithe veshtiresite e pengesat e verejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.355Z

Artan Lame shkrin Drejtorinë e ALUIZNI-t në Berat

Një ditë pasi kryeministri Edi Rama komunikoi shkarkimin e kreut të ALUIZNI-t Berat, drejtori i përgjithshëm i ALUIZNI-t Artan Lame ka vendosur shkrirjen e Drejtorisë së ALUIZNI-t në qytetin e një mbi një dritareve. Vendimin Lame e ka argumentuar me faktin se paraqitja e kësaj Drejtorie l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.273Z

Rama takime në Berat

Berat -Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama gjatë prezantimit të kandidatëve për deputetë të PS-së për qarkun e Beratit u shpreh se "Partia Socialiste futet në fushatë me program të ri dhe vullnet që do të sjellë ndryshimin". Rama ka zhvilluar një takim elektoral në qytetin e Ber

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.344Z

KZAZ-të në Berat, Tiranë dhe Kukës do të kryesohen nga PBDNJ

22/10/2009  Sipas shortit, PD do të kryesojë vetëm KZAZ-në e Dibrës dhe Shkodrës Në dy qarqet Dule do të ketë zëvendëskryetarin dhe sekretarin KZAZ nr. 2, Qarku Berat, nr. 36 Qarku Kukës dhe nr. 54, Qarku Tiranë, do të kryesohen nga Partia Bashkimi për të Drejtat e Njeriu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.128Z

Lushnje-Berat rruga e turpshme

Vazhdimisht premtohet se rruga nacionale Lushnjë-Berat do riparohet. Por në ndryshim nga ajo që degjojnë, banorët e këtij qarku vazhdojnë të ecin në rrugen nacionale më të shkatërruar dhe jashtë standarteve në të gjith&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama