Rezultate te kerkimit per termin: +Qarku +Berat

Total: 1440
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.889Z

Qarku Berat, numërohen 113 kuti, ja si ndahen mandatet

Ora 08:38. Në Berat ka përfunduar numërimi i 113 kutive nga 305 të tilla dhe nga shifrat e deritanishme Partia Socialiste është kryesuese me 51.41% të votave. LSI vjen e dyta me 27.79% të votave. PD renditet e treta me 20.19% të votave. Në Berat ndahen 7 mandate deputetësh dhe në bazë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.101Z

Qarku Berat, PS prezanton kandidatin Fidel Ylli

Partia më e re politike në vend, G99, ka deklaruar dje nga qyteti i Kuçovës se do të jetë pjesë e koalicionit të majtë për zgjedhjet e qershorit. Erion Veliaj zgjodhi qytetin e Kuçovës për të festuar ditën e verës, ku është takuar dhe me drejtuesit e strukturave së PS-së në kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.557Z

Nga informacioni I marre prej prefekteve, rezulton: 1.Qarku Berat Situata eshte me e qete. Po fillon puna ne Uren e Bogoves.Uji i pijshem eshte i ndotur dhe ka shkuar ministri i Rregullimit te Te

Nga informacioni I marre prej prefekteve, rezulton: 1.Qarku Berat Situata eshte me e qete. Po fillon puna ne Uren e Bogoves.Uji i pijshem eshte i ndotur dhe ka shkuar ministri i Rregullimit te Territorit dhe turizmit, zevendesministri i Industrise dhe Energjitikes.Po punohet per sistemimin e nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.625Z

Pollo vazhdon takimet ne Berat

Zevendeskryeministri Genc Pollo eshte takuar ne Berat me mesues e mesuese te ketij qarku, ku premtoi investime per arsimin edhe ne 4 vitet e ardhshme. “Rritja e cmimeve matet me rritjen e inflacionit. Nderkohe qe rritja e pagave eshte 200 perqind eshte nje rritje reale ndryshe nga r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.954Z

Shembje ne aksin Lushnje-Berat

Sikur te mos mjaftonin gropat ne gjithe aksin rrugor Lushnje berat, nje pjese e ketij segremti eshte shembur tashme per shkak te mosmirembajtjes dhe rreshjeve te shiut. Pjesa e demtuar eshte ne aksin ura e Kuçit, Syzez, Berat. Rruga eshte shembur ne nje korsi dhe levizja behet ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.372Z

Berat, kontrolle per kanabis

Dyshimet e sektorit te antidroges prane Drejtorise se Policise se Qarkut Berat per kultivim bimesh narkotike ne zonat e thella malore te ketij qarku kane bere qe Ministria e Brendshme te organizoje dje nje operacion vezhgimi nga ajri ne fshatrat e thelle te rretheve Skrapar e Berat. Nje&n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.545Z

Berat asgjesohen 1850 rrenje kanabis bien ne pranga 6 shtetas

Foto Ilustruese PUBLICITET Berat 9 gusht 2015 NOAal- Ne kuader te operacionit antikanavis ne Berat jane asgjesuar 1850 bime narkotike  dhe kane rene ne pranga 6 shtetas te cilet akuzohen per kultivimin e tijbr br Policia e ketij qarku ben te ditur se  ka filluar pro

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama