Rezultate te kerkimit per termin: +Qeleshi

Total: 260
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.577Z

Qeleshi-prokurorëve: Merrni në pyetje Dajtin

Avokati i të arrestuarit kërkon leje për vizitë mjekësore të specializuar dhe caktimin e datës për marrjen e tij në pyetje TIRANË- Mbrojtësi ligjor i "vrasësit" të katër agjentëve të policisë, avokat Arben Qeleshi, kërkon ekzaminimin e hollësishëm mjekësor të kokës së Drit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.849Z

Avokat Qeleshi takon Xhoxhin në burgun 313

TIRANË- Mbrojtësi ligjor i kunatit të Dritan Dajtit i arrestuar ditën e ngjarjes shtetasi Ergest Xhoxhi dy ditë më parë ka pritur për një vizitë një orëshe në ambientet e paraburgimit "Jordan Misja" avokatin e tij të zgjedhur nga familja Arben Qeleshi. Ky lajm konfirmohet nga zyrtarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.005Z

Qëlloi me gur serbët, Marsel Qeleshi nuk shpëton pa 4 muaj burg

Jetimi Marsel Qeleshi, që u bë i famshëm për goditjen me gur të autobuzit ku ndodheshin futbollistët e kombëtares Serbe, është dënuar me 4 muaj burgim. Kjo masë dënimi është dhënë nga gjykata e Tiranës, e cila e ka deklaruar fajtor, Marsel Qeleshin për dy akuza, atë të "Veprime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.719Z

Marsel Qeleshi: Do e qëlloja sërish autobusin serb

Ky është Marsel Qeleshi, personi i cili qëlloi me gurë autobusin e kombëtares serbe në futbollit. 18-vjecari është paraqitur në Prokurorinë e Tiranës duke respektuar vendimin e gjykatës, e cila caktoi masën e detyrimit për t'u paraqitur një herë në javë në këtë institucion.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.773Z

Marsel Qeleshi: Tom Doshi më mbylli gjyqin, e rujt Zoti!

Marsel Qeleshi i njohur nga publiku shqiptar për goditjen me gurë të autobusit të Kombëtares Serbe të futbollit, nuk do të përfundojë në burg. "Mapo.al" mësoi se mbyllja e gjyqit ndaj tij dhe dënimi alternativ që mund t'i jepet janë mundësuar falë deputetit Tom Doshi. Këtë gjë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.965Z

Flet për herë të parë gjyqtarja e Durrësit Joana Qeleshi, ministri i Drejtësisë kërkoi shkarkimin e saj

Kam folur përmes vendimit. Ky është komenti i gjyqtares së gjykatës së Durrësit Joana Qeleshi e cila i njohu të drejtën e pronës në 45 ha tokë në Gjirin e Lalzit familjes Seçuni. E kontaktuar nga Ora News gjyqtarja Qeleshi nuk ka pranuar të komentojë më tej as vendimin e ministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.161Z

Qeleshi pranon se qelloi autobusin e ekipit serb detyrim paraqitje per te

Tirane 11 tetor 2015 NOAal- Marsel Qeleshi 18- vjecari i akuzuar se qelloi me gur autobusin e kombetares serbe me 7 tetor ka pranuar autoresine e veprimitbr br Ai eshte paraqitur paraditen e sotme ne Gjykaten e Tiranes per tu njohur me masen e sigurise e cila vendosi detyrim paraqitje per tebr br

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama