Rezultate te kerkimit per termin: +Qeleshi

Total: 260
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.498Z

Avokati: Plagosja e Dajtit sqarohet në gjykatë

 TIRANE – Mos zbardhja e disa momenteve në dosjen e Dritan Dajtit, sipas mbrojtësit të tij pritet të sqarohet gjatë gjykimit të kësaj çështjeje. Avokati Arben Qeleshi pohoi dje se nuk mund të detyronte prokurorinë për të hetuar faktin dhe mënyrën sesi ishte plagosur D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.424Z

Krimet e Rënda rrëzojnë Dajtin për përjashtimin e gjyqtares

Gjyqi Dje u zhvilluan dy seanca gjyqësore, ndërsa avokati kërkoi kohë për t’u njohur me aktet e dosjes Krimet e Rënda rrëzojnë kërkesën e Dritan Dajtit, vrasës i katër punonjësve të policisë verën e kaluar në Durrës, duke mos përjashtuar gjyqtaren Nertina Kosova. Kërkesa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.168Z

Dajti refuzon gjykatën, këtë radhë me shenja

21/02/2010 Avokati Qeleshi kërkon ekspertim psikik dhe më pas vazhdimin e gjyqit Dritan Dajti, akuzuar për vrasjen e katër punonjësve të policisë më datë 7 gusht 2009 në Plazhin e Durrësit, refuzon sërish gjykatën. I shtruar në pavijonin e kirurgjisë në Spitalin e Burgjeve, Dajti, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.161Z

Ja me sa vite burg rrezikon të dënohet djaloshi që sulmoi Serbinë

Marsel Qeleshi, personi që e sulmoi autobusin e Serbisë me gurë në Tiranë, mund të dënohet deri në 10 vite burg. Prokuroria e Tiranës kërkon “arrest me burg” ndaj të riut që qëlloi me gur autobusin e Serbisë, teksa kal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.003Z

Prokuroria, 'në sitë' pasurinë e familjes Dajti

TIRANË- Prokuroria e Krimeve të Rënda në kryeqytet, e cila prej dy javësh po heton dosjen e penale të vrasjes së katër agjentëve të policisë nga dora e të dënuarit me 25 vite burg Dritan Dajti, ka kërkuar verifikimin e pasurisë së tij dhe pjesëtarëve të ngushtë të familjes. Ky l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.318Z

Dajti e 2 bashkëpunëtorët braktisen nga avokatët mbrojtës

14/03/2010 Askush nuk e mbron në gjykatë TIRANË- Salla e gjyqit e përgatitur për t’u zhvilluar seanca ndaj Dritan Dajtit dhe dy bashkëpunëtorëve të tij, njëri prej të cilëve punonjës policie, ishte e zbrazët. Asnjë prej avokatëve mbrojtës nuk ishte paraqitur. Trupi gjykues, së b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.958Z

Manjani Shkarkim gjyqtares ne Durres

brbrMinistri i Drejtesise Ylli Manjani do te kerkoje shkarkimin e gjyqtares se Gjykates se Durresit qe dha vendimin per pronen ku do investonte shoqeria Omnix Albania me perfaqesues libanezin Fadi Mitri Manjani tha se Gjyqtarja Joana Qeleshi i ka njohur pronesine e tokes nje personi ne Gjirin e Lalz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama