Rezultate te kerkimit per termin: +Qeleshi

Total: 260
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.719Z

Marsel Qeleshi: Do e qëlloja sërish autobusin serb

Ky është Marsel Qeleshi, personi i cili qëlloi me gurë autobusin e kombëtares serbe në futbollit. 18-vjecari është paraqitur në Prokurorinë e Tiranës duke respektuar vendimin e gjykatës, e cila caktoi masën e detyrimit për t'u paraqitur një herë në javë në këtë institucion.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.773Z

Marsel Qeleshi: Tom Doshi më mbylli gjyqin, e rujt Zoti!

Marsel Qeleshi i njohur nga publiku shqiptar për goditjen me gurë të autobusit të Kombëtares Serbe të futbollit, nuk do të përfundojë në burg. "Mapo.al" mësoi se mbyllja e gjyqit ndaj tij dhe dënimi alternativ që mund t'i jepet janë mundësuar falë deputetit Tom Doshi. Këtë gjë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.965Z

Flet për herë të parë gjyqtarja e Durrësit Joana Qeleshi, ministri i Drejtësisë kërkoi shkarkimin e saj

Kam folur përmes vendimit. Ky është komenti i gjyqtares së gjykatës së Durrësit Joana Qeleshi e cila i njohu të drejtën e pronës në 45 ha tokë në Gjirin e Lalzit familjes Seçuni. E kontaktuar nga Ora News gjyqtarja Qeleshi nuk ka pranuar të komentojë më tej as vendimin e ministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.161Z

Qeleshi pranon se qelloi autobusin e ekipit serb detyrim paraqitje per te

Tirane 11 tetor 2015 NOAal- Marsel Qeleshi 18- vjecari i akuzuar se qelloi me gur autobusin e kombetares serbe me 7 tetor ka pranuar autoresine e veprimitbr br Ai eshte paraqitur paraditen e sotme ne Gjykaten e Tiranes per tu njohur me masen e sigurise e cila vendosi detyrim paraqitje per tebr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.168Z

Lirohet Marsel Qeleshi pranon se qelloi autobusin e ekipit serb FOTO-VIDEO

Tirane 11 tetor 2015 NOAal- Marsel Qeleshi 18- vjecari i akuzuar se qelloi me gur autobusin e kombetares serbe me 7 tetor ka pranuar autoresine e veprimitbr br Ai eshte paraqitur paraditen e sotme ne Gjykaten e Tiranes per tu njohur me masen e sigurise e cila vendosi detyrim paraqitje per tebr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.621Z

Marsel Qeleshi sfidon shtetin, lëviz i armatosur

Rrëfimi i adoleshentit pas ngjarjes së 7 tetorit dhe si ka ndryshuar jeta e tij. Rrëfimi për pistoletën në brez, sepse serbët e kanë kërcënuar se do t'i presin kokën në qendër të Beogradit dhe kërkesa për lejen e armës Andi Qosja Marsel Qeleshi, i riu rebel i Shtëpisë së Fëmij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.412Z

Qeleshi dorëhiqet nga mbrojtja e Dajtit

AVOKATI I akuzuari: Nuk vij dot në proces sepse jam në gjendje të rëndë shëndetësore. Jam i lidhur 24 orë me zinxhirë TIRANË- Mbrojtësi ligjor i të pandehurit Dritan Dajti, avokat Arben Qeleshi heq dorë nga mbrojtja e të akuzuarit për vrasjen e katër policëve dhe "shokut" të t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama