Rezultate te kerkimit per termin: +Qendr

Total: 9607
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.847Z

EULEX sqaron rolin pas incidenteve në veri

 Misioni i BE-së për Sundimin e Ligjit, EULEX ka sqaruar angazhimin e djeshëm të këtij misioni, pas incidenteve në veri."EULEX-i i është përgjigjur menjëherë sulmit në qendrën e votimit në veri të Mitrovicës dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.673Z

Ccedileki zgjedhjet e reja pa fitues

Zgjedhjet e mbajtura për të zgjidhur pasiguritë politike që kanë përfshirë prej muajsh Republikën Çeke nuk kanë nxjerrë një fitues të pastër. Me të gjitha votat e numëruara, Social Demokratët kanë sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.703Z

Partia e Fortë, Visar Arifaj në votim me Porsche Carrera

PRISHTINË-Ditës së ngjeshur me aktivitete të shumta në Kosovë nuk i ka munguar dhe Partia e Fortë që merr pjesë për zgjedhjet lokale. Të dielën në ora 11:00 në 3 nëntorin historik të vitit 2013, i vetëquajturi, Krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.948Z

Baza e PS në Pogradec dhe Vlorë, kundërshtime pas eleminimit të kandidatëve Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/

Shtohen zrat kundrshtues n bazn socialiste pas eliminimit nga gara pr krert e ksaj partie n rrethe t m shum se gjysms s kandidaturave q miratoi kryesisa e Tirans. Jan socialistt e Pogradecit dhe ata t Vlors, njerz me kontribute n selin roz q prej themelimit t saj, ata t cilt kan akuzuar kryetarin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.664Z

Barnat Vasili Rritja e cmimeve abuzive

Kreu i Shëndetsisë Petrit Vasili, ka premtuar se do të ndëshkohen të gjitha subjektet private që abuzojnë me cmimet e barnave. Ai tha se toleranca do të jetë zero, duke ndërprerë cdo marrëdhënie bashkepunimi me këto kompani, t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.096Z

Dita e Trashegimnise kulturore nderohen tre ushtarake

Tre ish ushtarakët që mbrojtën me jetën e tyre pasuritë kulturore dhe historike kombëtare, të cilat po vidheshin nga ushtritë e huaja pas shpalljes së Pavarësisë, janë nderuar me madaljen “Për shërbime të Shquara”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.178Z

Jemi lodhur prej deklaratave për poena politike

Familja e ish- shefit të Qendrës për Informim të Kosovës, Enver Malokut kanë kërkuar zbardhjen e vrasjes së tij. Në letrën e kësaj familjeje, akuzohen institucionet e Kosovës për mosangazhim për t’u vënë drejt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama