Rezultate te kerkimit per termin: +Qendra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.722Z

Qendra e panaireve, në Fushë-Krujë

Bizneset nuk do të vërtiten nëpër qendra të ndryshme për të ekspozuar mallin dhe shërbimin për klientët ose për partnerët. Qeveria ka menduar krijimin e një qendre të vetme panairesh, ku do të kryhen aktivitete të ndryshme, me kushte më të mira, që favorizojnë biznesin. Qendra ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.872Z

Krijohet Qendra Informative Studentore Shqiptare

Një grup studentësh shqiptarë që studiojnë jashtë vendit promovojnë krijimin e Qendrës Informative Studentore Shqiptare. Kjo qendër e cila është një OJQ ka për qëllim informimin e studentëve shqiptarë mbi gjithçka që ka lidhje me karrierën, zgjedhjen e universitetit, punësimet,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.208Z

Qendra shendetesore te levizshme

Në pikun e sezonit turistik, Ministria e Shëndetësisë ka marrë masat që qendrat shëndetësore përgjatë vijës bregdetare të jenë në gatishmeri dhe të mirëfurnizuara me barna, ndërkohë që ka mundësuar ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.795Z

Qendra votimi me mbi 2000 zgjedhës

06/06/2009  Prodhimi i fletës KQZ vendosi dje prodhimin e 3 145 748 copë fletë votimi nga kompania sllovene, ndërkohë që në zgjedhjet e përgjithshme të qershorit janë regjistruar të marrin pjesë 3 084 067 votues. Numri i fletëve të votimit u miratua nga Komisioni edhe pas pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.483Z

5 qendra shendetesore ne Vlore

brbrGushti eshte muaji qe ka fluksin me te madh te pushuesve por dhe kerkesave per sherbim mjekesor Per tu ardhur ne ndihme pacienteve apo urgjencave te ndryshme 25 qendra shendetesore funksionojne pa nderprerje ne te gjithe vendin Vetem ne vijen bregdetare te Vlores jane 5 qendra te cilat u vijne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.365Z

Perurohet qendra e kontrollit te semundjeve infektive

Eshte peruruar qendra e pare per kontrollin e semundje infektive dhe parandalimin e pandemive. Kjo qender do jete qender reference per te gjithe vendet e Ballkanit. Sipas specialisteve synimi i kesaj qendre eshte komunikimi ne kohe reale dhe bashkepunimi ne fushen e ekspertizes me Oorganizaten Boter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.290Z

Qendra e Tiranës çlirohet brenda nëntorit

Qendra e Tiranës do të çlirohet nga trafiku brenda nëntorit. Kështu bëri të ditur kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj gjatë inspektimit të punimeve për zhvendosjen e nënstacionit elektrik tek Unaza e Vogël. Ka qenë një operacion i vështirë. Ju e dini fare mirë që nënsta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama