Rezultate te kerkimit per termin: +Qendra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.569Z

Zgjedhjet në Kosovë, mbyllen qendrat e votimit, nis numërimi i votave

Mbyllen zyrtarisht qendrat e votimit për zgjedhjet e sotme parlamentare në Kosovë, proces ky që nga monitoruesit është vlerësuar i qetë dhe pa incidente të theksuara. Mediat kosovare raportojnë se në të gjithë Kosovën sot është votuar në 889 qendra votimi me gjithsej 2,490 vendvotim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.094Z

Hapet TEG, porta e firmave europiane me çmime për shqiptarët

SHKRUAN: Jonida Tashi 26-11-2011 16:06Qendra më e madhe tregtare “Tirana East Gate” hap dyert për miqtë dhe klientët, duke festuar me aktivitete dhe koncerte për 4 ditë. Firmat më të njohura europiane që kanë zbritur në godinën gjigante tregtare në vend Vetëm 4 km nga qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.316Z

Kriteret për presidentin e ardhshëm, sipas shoqërisë civile

Share Debati për zgjedhjen e presidentit të ardhshëm ka përfshirë edhe shoqërinë civile, e cila me anë të një letre të hapur, ka propozuar disa kritere që duhet të plotësojnë kandidatët për presidentin e ardhshëm. Kriteret sipas shoqërisë civile: 1. Ka njohuri shumë të mira p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.751Z

Bejtja: Vumë re parregullsi në Shkodër

08/07/2009  Socialistët kontestojnë rezultatin edhe atje ku kanë humbur thellë Kandidati për deputet në Qarkun e Shkodrës Ilir Beqja është shprehur dje se edhe në këtë qark, i fituar thellësisht nga demokratët, janë vënë re parregullsi gjatë procesit zgjedhor. Sipas tij,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.348Z

Tahiri: Njerëzit e PD kërcënuan komisionerët e PS-së në Kombinat

 Kandidati i PS-së për deputet në qarkun e Tiranës, Sajmir Tahiri, tha dje se “në 12 qendra votimi vëzhguesit e PS-së janë larguar forcërisht dhe nuk janë lejuar më të vëzhgojnë procesin”. Tahiri kërcënoi se do bëjë kallëzime penale. Kandidati i PS-së për depute

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.534Z

“Të shpallet 20 shkurti 2009 festë kombëtare e demokracisë”

02/12/2009  Qendra Shqiptare e Rehabilitimit të Traumës dhe Torturës TIRANË- Qendra Shqiptare e Rehabilitimit të Traumës dhe Torturës u rikërkon krerëve të shtetit që ta shpallin 20 shkurtin “Dita e rrëzimit të simboleve komuniste dhe e nderimit të viktimave të regjimit ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.846Z

KQZ në deklaratën e parë: Votimi nisi normalisht. Problemet sporadike

Komisioni Qendror Zgjedhor,në prononcimin e parë për shtyp pë ditën e sotme informon se në të gjithë territorin e Shqipërisë nuk ka pasur asnjë shqetësim për hapjen e votimit. Zëdhënësi i KQZ-së: Garantojmë të drejtën për të votuar në mënyrë të painfluencuar”TIRANE- Në o

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama