Rezultate te kerkimit per termin: +Qendra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.316Z

Kriteret për presidentin e ardhshëm, sipas shoqërisë civile

Share Debati për zgjedhjen e presidentit të ardhshëm ka përfshirë edhe shoqërinë civile, e cila me anë të një letre të hapur, ka propozuar disa kritere që duhet të plotësojnë kandidatët për presidentin e ardhshëm. Kriteret sipas shoqërisë civile: 1. Ka njohuri shumë të mira p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.751Z

Bejtja: Vumë re parregullsi në Shkodër

08/07/2009  Socialistët kontestojnë rezultatin edhe atje ku kanë humbur thellë Kandidati për deputet në Qarkun e Shkodrës Ilir Beqja është shprehur dje se edhe në këtë qark, i fituar thellësisht nga demokratët, janë vënë re parregullsi gjatë procesit zgjedhor. Sipas tij,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.348Z

Tahiri: Njerëzit e PD kërcënuan komisionerët e PS-së në Kombinat

 Kandidati i PS-së për deputet në qarkun e Tiranës, Sajmir Tahiri, tha dje se “në 12 qendra votimi vëzhguesit e PS-së janë larguar forcërisht dhe nuk janë lejuar më të vëzhgojnë procesin”. Tahiri kërcënoi se do bëjë kallëzime penale. Kandidati i PS-së për depute

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.534Z

“Të shpallet 20 shkurti 2009 festë kombëtare e demokracisë”

02/12/2009  Qendra Shqiptare e Rehabilitimit të Traumës dhe Torturës TIRANË- Qendra Shqiptare e Rehabilitimit të Traumës dhe Torturës u rikërkon krerëve të shtetit që ta shpallin 20 shkurtin “Dita e rrëzimit të simboleve komuniste dhe e nderimit të viktimave të regjimit ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.846Z

KQZ në deklaratën e parë: Votimi nisi normalisht. Problemet sporadike

Komisioni Qendror Zgjedhor,në prononcimin e parë për shtyp pë ditën e sotme informon se në të gjithë territorin e Shqipërisë nuk ka pasur asnjë shqetësim për hapjen e votimit. Zëdhënësi i KQZ-së: Garantojmë të drejtën për të votuar në mënyrë të painfluencuar”TIRANE- Në o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.600Z

Tiranë; Pritet hapja e dy qendrave ditore

Punimet për dy qendra të reja sociale janë drejt përfundimit, për qendrën polifunksionale në rrugën “Irfan Tomini”, në njësinë bashkiake nr. 7 dhe qendrën për të moshuarit pranë kombinatit “Misto Mame”, në njësinë bashkiake nr. 6. Projekti do të bëjë që nga “gërmadh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.140Z

KQZ: Rrezikohet procesi, partitë po shkelin ligjin

Pesë ditë para zgjedhjeve të së dielës, partitë politike vijojnë ende të shkelin ligjin, duke mos çuar emrat e përfaqësuesve të tyre në komisionet e qendrave të votimit. Kreu i KQZ, Arben Ristani, bëri sërish thirrje për subjektet politike, pasi, sipas tij, në rast të kundërt zgj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama