Rezultate te kerkimit per termin: +Qershor

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.940Z

Zgjedhjet ne 23 qershor

Presidenti i Republikes Bujar Nishani është takuar për herë të parë me të gjithë krerët e grupeve parlamentare, në nisjen e turit të konsultimeve, për të vendosur datën e zgjedhjeve të përgjithshme. Perme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.576Z

Qershor, rriten shkëmbimet tregtare me Kinën

Shkëmbimet tregtare ndërmjet Shqipërisë dhe Kinës shënuan një rritje të ndjeshme gjatë muajit qershor të këtij viti. Sipas të dhënave më të fundit të publikuara nga Instituti i Statistikave, INSTAT, shkëmbimet tregtare Shqipëri-Kinë arritën në 3 miliardë e 316 milionë lekë gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.149Z

Votoni masivisht me 21 qershor

brbrVotuesve per here te pare kandidati i te majtes Erion Veliaj u rrefeu se pjesemarrja ne votime eshte e rendesishme per te cuar Tiranen ne drejtimin e duhur Per ta ilustruar Veliaj solli shembullin e zgjedhjeve lokale te vitit 2011 Erion Veliaj ftoi te rinjte te votojne masivisht me 21 qershor N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.320Z

Zgjedhjet ne 28 qershor

Bazuar ne kompetencat e qe i njeh Kushtetuta dhe Kodi Zgjedhor i cili hyri ne fuqi te merkuren, Presidenti i Republikes Bamir Topi dekretoi daten 28 qershor, pra te dielen e fundit te qershorit, si daten e zgjedhjeve te pergjithshme politike. (UPDATE) Ne fakt Kodit i Ri zgjedhor i linte P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.426Z

Haradinaj Zgjedhje te reja ne qershor

brbrNe muajin qershor do te mbahen zgjedhje te reja Keshtu eshte shprehur kreut i AAK-se Ramush Haradinaj Ne nje interviste per Radio Dukagjini Haradinaj ka thene se te gjitha zhvillimet qe e presin vendin jane sinjale qe koalicioni aktual nuk mund te mbijetoje me shume se muaji qershor Une mendoj s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.563Z

Më 20 qershor, Argjentina – Shqipëria

Nga Express më 17 maj 2011 në ora 11:21 Kombëtarja e Shqipërisë më 20 qershor do ta zhvilloj një ndeshje miqësore ndaj Përfaqësueses së Argjentinës së Lionel Messit në stadiumin ‘Monumental të Buenos Airesit’. Mundësia e zhvillimit të kësaj miqësoreje është përmen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.430Z

Thaci Parlamentaret me 8 qershor

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare ne Kosove mund te mbahen me 8 qershor Data eshte propozuar nga kryeministri Hashim Thaci gjate takimit qe ai ka patur me presidenten Ahtifete Jahjaga Procesi zgjedhor duhet mbahet me date 8 qershor 8211 tha Thaci duke shtuar se kjo date eshte percaktuar gjate bis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama