Rezultate te kerkimit per termin: +Qershor

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.478Z

INSTAT: Çmimet e ushqimeve në qershor shënuan ulje me 0.6%

TIRANE- Sipas Institutit të Statistikave INSTAT cmimet kanë pësuar rënie gjatë muajit që lamë pas. Kështu në indeksin e muajit qershor, arrihet në përfundimin se cmimet pësuan një rënie prej 0.6% nga muaji maj dhe ndryshimi vjetor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.608Z

Topi: 7 ditët deri në 23 qershor, java më e rëndësishme në vendimmarrjen qytetare

GJIROKASTER- Në vazhdim të takimeve zgjedhore në kuadër të fushatës zgjedhore Fryma e Re Demokratike, zhvilloi sot një takim me qytetarët në Gjirkoastër. Nga ky qytet kryetari i FRD bëri thirrje gjtihë shqiptarëve që një javë para zgjedhjeve të 23 qershorit, të intesifikojnë në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.911Z

PD: Rama ka ankthin se veshët do t’i shkulen në 23 qershor

Të tjera rreth shkrimit PDIU: Shteti nuk merret me Diasporën Rama:24 prill 'Dita e shkuljes së veshit' TIRANE - Një ditë pas propozimit të Ramës në Facebook, që 24 prilli të quhet “Dita e shkuljes së veshit” PD ka reaguar sot me një gjuhë fyese ndaj kreut socia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.968Z

Vasili ironizon Berishën për fushatën me SMS-të: “Përgjigjen e shqiptarëve do ta marrësh më 28 qershor”

Lëvizja Socialiste për Integrim ka ironizuar iniciativën më të fundit të kryeministrit Berisha, i cili me anë të mesazheve telefonike u kërkon mendime shqiptarëve për prioritetet që do të ketë qeveria e tij në rast të fitores në katër vitet e ardhshme. Sekretari i Përgjithshëm i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.091Z

Bregu: Rama shpik për të mos votuar 3 ligjet, autobusi mavi do të bllokohet më 23 qershor

TIRANË- Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu ka akuzuar kreun e opozitës se po shpik arsye për të anashkaluar apelin konkret që Partia Demokratike dhe kryeministri Berisha, vazhdojnë të bëjnë për të mijtën herë, për të votuar këtë të enjte 3 ligjet e integrimit. Në një konferen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.448Z

Kategoritë, kushtet për pension të plotë ose të pjesshëm deri më 30 qershor 2010

Jonida Tashi Zbardhen kushtet që duhet të përmbushen për të përfituar pension të plotë ose të pjesshëm deri në datën 30 qershor 2010. Specialistët e Institutit të Sigurimeve Shoqërore (ISSH) në Tiranë kanë përcaktuar moshat që do ta ligjërojnë të drejtën e pensionit, deri n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.979Z

Provimi i shtetit, afati i regjistrimit deri më 15 qershor

Të parët që do të japin provimin e shtetit janë të gjithë ata studentë që kanë përfunduar shkollën në vitin 2010.Bëhet fjalë për 10 profesionet ku ky testim është vendosur me ligj si i domosdoshëm. Në të kundërt nuk mund të ushtrohet. Nga sa bën me dije MASH, brenda datës 15

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama