Rezultate te kerkimit per termin: +Qeveris +Rama

Total: 9196
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.656Z

Paloka: Rama bashkëqeveris me krimin, të pranojë dështimin e rendit

TIRANE - Lidhur me deklaratat e kryeministrit Edi Rama ndaj opozitës për të mos politizuar vrasjen e biznesmenit Artan Santo, ka reaguar edhe kryetari i grupit parlamentar të opozitës, Edi Paloka. Përmes një njoftimi për shtyp, Paloka shprehet se Rama sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.917Z

PD mbledh grupin, diskutohet për programin e qeverisë Rama

TIRANE- Para mbledhjes së Kuvendit, ku pritet të paraqitet programi i qeverisë ‘Rama’, grupi parlamentar i Partisë Demokratike ka nisur një mbledhje në selinë blu. Mbledhja e të djathtëve ka nisur rreth orës 10:15 dhe pritet të disku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.374Z

Rama po qeveris me mort e borxhe

05-12-2013 / Gazeta 55 Në Shqipëri s’ka kurrfarë qeverisjeje, veç menaxhim të delegacioneve qeveritare që kryesohen nga Saimir Tahiri dhe shkojnë në morte, për shkak të vdekjeve që s’parandalohen dot nga shteti. Në k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.837Z

Atentati në Vlorë: Basha: Krimi qeveris vendin, Rama burgos fëmijët!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas atentatit me tritol në Vlorë këtë pasdite, ku një person mbeti i plagosur rëndë. Basha shprehet se në një kohë kur krimi po vret Shqipërinë, Rama sulmon si i lajthitur të gjithë ata që mendon se po i rrezikojnë paratë dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.888Z

Berisha: Një akt tjetër i pashembullt antishtet i qeverisë Rama-Meta

TIRANE – “Një akt tjetër i pashembullt antishtet i qeverisë Rama-Meta.”- Kështu e ka komentuar në “Facebook”, ish-kryeministrin Berisha mosparaqitjen në Gjykatën e Lartë të përfaqësuesve të qeverisë, ku pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.419Z

PD: A do tu tregojë Rama gjermanëve se po qeveris me të inkriminuar?

Partia Demokratike ka reaguar mbi deklaratat e Ramës për operacionin në Lazarat. Zëdhënësja e selisë blu, Laura Vorpsi, marrë shkas nga vizita e Kryeministrit në Berlin, shtroi pyetjen: A do tu tregojë Rama gjermanëve se po qeveris me të inkriminuar? Sipas saj herën e fundit që Edi Ram

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.059Z

Edi Rama, sot në orën 11 emrate Qeverisë së Re të Shqipërisë

Të tjera rreth shkrimit Rama: Ja si do ndryshojnë 19 ministri TIRANË - Sot në orën 11:00 pritet që kryeministri i qeverisë së re, Edi Rama të prezantojë drejtpërdrejt në mediat vizive Qeverinë e Re të Shqipërisë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama