Rezultate te kerkimit per termin: +Qeveris +Rama

Total: 9196
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.465Z

Ku je ti zoti Rama në konfliktin Gjika-Dervishi?

05-02-2014 / Gazeta 55 SSSAASSLufta civile mes dy klaneve në PS-në e Vlorës nuk e shmang dot të vërtetën, faktin se banda e tritolit gëzonte suport politik tek celulat e së majtës. 13 ditët e vonesës së hetimeve, çka solli arra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.348Z

Rama Te rinegociohet kufiri

Kryesocialisti Edi Rama ia dedikoi tërësisht deklaratën përpara medias, marrëveshjes për kufirin detar me Greqinë për të cilën fajësoi Qeverinë, e cila sipas tij e ka futur këtë marrëveshje në një qorrsokak.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.536Z

Rama: T‘i bëjmë barrikadë manipulimit

Kreu i socialistëve, Edi Rama, ka theksuar nga Berati se protestat e opozitës do të vijojnë deri në plotësimin e kërkesës për transparencën e zgjedhjeve të 28 qershorit. Ai ka ftuar nga Berati, qyteti që u zgjodh i dyti për të vijuar protestat e opozitës, të gjithë qytetarët të ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.420Z

PD Rames A do tu tregosh gjermaneve se po qeveris me te inkriminuar

Transmetuar me 18062014 - 1424 Laura Vorpsi PUBLICITET Tirane 18 qershor 2014 NOAal- Partia Demokratike ka reaguar lidhur me viziten e Kryeministrit Edi Rama ne Gjermanibr br Zedhenesja e demokrateve Laura Vorpsi deklaroi se heren e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.784Z

Rama bashkebisedim me gazetaret

Bashkëbisedimin e tij me gazetarët, të organizuar gjatë kësaj të enjteje, për të cilën kishte njoftuar edhe nëpërmjet rrjeteve sociale Tëitter e Facebook, nga të cilat do t’iu përgjigjej të gjitha pyetjeve të t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.844Z

Rama Une Kryeministri dhe kryesherbetori juaj

Në fjalimin e tij si fitues i këtyre zgjedhjeve, kryetari i Partisë Socialiste deklaroi se ai do të jetë kryeministri i shqiptarëve dhe njëkohësisht edhe kryeshërbëtori i tyre. "Detyra është e imja, por pushteti do të j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.698Z

Rama: Avioni, shfaqje e shpifur politike

Kryeministri Edi Rama komentoi për herë të parë akuzat e opozitës për lidhje me trafikun dhe veçanërisht për ngjarjen e Divjakës, e cilësuar nga Partia Demokratike si arsye e mjaftueshme për të thërritur protesta dhe kërkua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama