Rezultate te kerkimit per termin: +Qeveris +Rama

Total: 9196
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.318Z

Rama: Berisha qeveris si një regjim fashist

Kryetari i PS, Edi Rama, në fjalimin e mbajtur në protestën e opozitës ka deklaruar se ajo synon rrëzimin e korrupsionit që grabiti votat më 28 qershor. Gjatë fjalës së tij, Rama ka hedhur akuza të ashpra ndaj kryeministrit, i cili sipas tij po qeveris si një regjim fashist d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.905Z

Rama i jep cdo deputeti të Kuvendit programin e qeverisë

TIRANË- Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka shpërndarë sot programin e qeverisë, e cila do të udhëheqë vendin për 4 vitet e ardhshme. Programi i qeverisë, i është dhënë çdo deputeti në Kuvend bashkë me nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.563Z

Rama paraqet strukturën e Qeverisë së re

(E plotësuar) Kryeministri i ardhshëm Edi Rama prezantoi strukturën e Qeverisë së re për vitet 2013-2017, duke theksuar se do të ketë reformim, ristrukturim dhe ndarje të fokusit të punës, me qëllim eficensën e lartë dhe shku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.094Z

Politologu zviceran: Rama një demagog që qeveris part-time

Historiani dhe politologu zviceran Jens Schmitt e konsideron publikisht Edi Ramën si një demagog, që u shtiret europianëve si figurë e ndriçuar, ndërsa në Shqipëri qeveris me dorë të fortë. Kështu deklaron ai në një artikull me titull Nën presion të botuar në gazetën gjermane Fran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.419Z

Mbledhja e Qeverisë, Rama në Vlorë

Deri në fund të muajit gusht kabineti Rama duhet të përgatisë programin qeverisës. Drafti i projektit, në bazë të të cilit do të qeverisin të majtët, duhet të jetë gati në prag të mbledhjes së Parlamentit t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.842Z

Zbulohen 3 vendimet e paratë Qeverisë "Rama"

TIRANË –  “A1Report!” zbulon tre vendimet e para të kabinetit “Rama”, marrë në mbledhjen disaminutëshe që ka zhvilluar mbrëmjen e sotme për herë të parë, pak pasi ky kabinet ka hyrë në selinë e Q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.358Z

PD Rama po shperfill Dekriminalizimin qeveris Lezhen me Arben Ndoken

0 brbr SSSAbrASS brbrDemokratet akuzojne Kryeministrin Edi Rama se po shperfill mesazhin e dhene

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama