Rezultate te kerkimit per termin: +Qeveris +Rama

Total: 9196
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.419Z

Mbledhja e Qeverisë, Rama në Vlorë

Deri në fund të muajit gusht kabineti Rama duhet të përgatisë programin qeverisës. Drafti i projektit, në bazë të të cilit do të qeverisin të majtët, duhet të jetë gati në prag të mbledhjes së Parlamentit t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.842Z

Zbulohen 3 vendimet e paratë Qeverisë "Rama"

TIRANË –  “A1Report!” zbulon tre vendimet e para të kabinetit “Rama”, marrë në mbledhjen disaminutëshe që ka zhvilluar mbrëmjen e sotme për herë të parë, pak pasi ky kabinet ka hyrë në selinë e Q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.358Z

PD Rama po shperfill Dekriminalizimin qeveris Lezhen me Arben Ndoken

0 brbr SSSAbrASS brbrDemokratet akuzojne Kryeministrin Edi Rama se po shperfill mesazhin e dhene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.656Z

Paloka: Rama bashkëqeveris me krimin, të pranojë dështimin e rendit

TIRANE - Lidhur me deklaratat e kryeministrit Edi Rama ndaj opozitës për të mos politizuar vrasjen e biznesmenit Artan Santo, ka reaguar edhe kryetari i grupit parlamentar të opozitës, Edi Paloka. Përmes një njoftimi për shtyp, Paloka shprehet se Rama sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.917Z

PD mbledh grupin, diskutohet për programin e qeverisë Rama

TIRANE- Para mbledhjes së Kuvendit, ku pritet të paraqitet programi i qeverisë ‘Rama’, grupi parlamentar i Partisë Demokratike ka nisur një mbledhje në selinë blu. Mbledhja e të djathtëve ka nisur rreth orës 10:15 dhe pritet të disku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.374Z

Rama po qeveris me mort e borxhe

05-12-2013 / Gazeta 55 Në Shqipëri s’ka kurrfarë qeverisjeje, veç menaxhim të delegacioneve qeveritare që kryesohen nga Saimir Tahiri dhe shkojnë në morte, për shkak të vdekjeve që s’parandalohen dot nga shteti. Në k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.837Z

Atentati në Vlorë: Basha: Krimi qeveris vendin, Rama burgos fëmijët!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas atentatit me tritol në Vlorë këtë pasdite, ku një person mbeti i plagosur rëndë. Basha shprehet se në një kohë kur krimi po vret Shqipërinë, Rama sulmon si i lajthitur të gjithë ata që mendon se po i rrezikojnë paratë dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama